reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też bardzo martwiłam się wiekiem, mam 35l. Na szczęście wiek nie wpłynął na wynik testu Pappa - słowa dr :) Powodzenia dziewczyny! Myślę, że jeżeli USG było prawidłowe, to już jest bardzo dobrze :)
 
reklama
No to bez przesady. Ja mam 36 prawie. Za miesiąc w sensie skoncze. Statystycznie tez kobiety młodsze częściej rodzą dzieci z wadami niż starsze a to z kolei pewnie wynika z profilaktyki. Bo ich się nie kieruje na dodatkowe badania prenatalne, chociaż pamietam ze w pierwszej ciąży a miałam wtedy 28 lat lekarz mi zalecił. Prywatnie ale zalecił.
Dlatego byłam zdziwiona tym tekstem o wieku :cool2: 2 ostatnie ciąże poronilam, i skoro to ma wpływ na statystyki to tłumacze sobie ze stąd gorszy wynik.. Staram się w to wierzyć
 
Hejka dziewczyny. :)
Ktoś tu u nas dzisiaj wizytuje? Ja się dziś nie wyspałam, głowa ćmi, właśnie ogarniam sobie kawkę i trzeba się za obiad wziąć. Co macie dobrego dzisiaj? Szukam inspiracji na jutro [emoji39]
 
Hejka dziewczyny. :)
Ktoś tu u nas dzisiaj wizytuje? Ja się dziś nie wyspałam, głowa ćmi, właśnie ogarniam sobie kawkę i trzeba się za obiad wziąć. Co macie dobrego dzisiaj? Szukam inspiracji na jutro [emoji39]
Hejo, ja jutro będę robic gulasz z wolowinki i placki ziemniaczane (typowa zachcianka moja bo na codzień nie jemy takich rzeczy, ale tak za mna chodzi ze zwariować mozna)
Sobote juz mam zrobioną, dziecię idzie spać o 12, mąż pracuje do 13 takze moze gdzies nam się uda wyjść na spacer u nas już otwarte swiateczne jarmarki :)))
 
Hejka dziewczyny. :)
Ktoś tu u nas dzisiaj wizytuje? Ja się dziś nie wyspałam, głowa ćmi, właśnie ogarniam sobie kawkę i trzeba się za obiad wziąć. Co macie dobrego dzisiaj? Szukam inspiracji na jutro [emoji39]
Szczerze to jeszcze nie wiem, o 14 wychodzę z pracy to będę coś myśleć, może jakiś rodzinny obiad na mieście, bo nie chce mi się w garach siedzieć :cool2:
 
Nie miałam ani pappa ani wyliczania ryzyk i jakoś mi tego nie brakuje. Lekarz sprawdził crl, nt, kość, przepływy, powiedział że wszystko w normie to po co mi wiedza że 1/400 w tym przypadku może być nie w normie? Liczba wymyślona ale nawet 1/400 to nadal małe prawdopodobieństwo
 
Szczerze to jeszcze nie wiem, o 14 wychodzę z pracy to będę coś myśleć, może jakiś rodzinny obiad na mieście, bo nie chce mi się w garach siedzieć :cool2:
Uwielbiamy z mężem obiady na mieście. To nasza ulubiona forma spędzania czasu razem. Z powodu budowy domu chcieliśmy zrezygnować z restauracji ale po 2 miesiącach uznaliśmy że jakoś tak smutno i coś z tego życia musimy mieć 😉
 
Uwielbiamy z mężem obiady na mieście. To nasza ulubiona forma spędzania czasu razem. Z powodu budowy domu chcieliśmy zrezygnować z restauracji ale po 2 miesiącach uznaliśmy że jakoś tak smutno i coś z tego życia musimy mieć 😉
Haha też się pod tym podpisuję 😅 zawsze lubiłam wspólne wyjścia do restauracji a teraz jak jestem w ciąży na L4 to takie wyjścia są świetną okazją żeby się ładnie ubrać i wyszykować bo przy złym samopoczuciu to ostatnio bywało kiepsko z dbaniem o siebie..
 
reklama
Do góry