reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Słuchajcie, pomijając fakt że jest weekend to naprawdę cichutko się na grupie zrobiło :hmm: myślałam że jak ruszy zamknięty to jednak dziewczyny w dalszym ciągu będą udzielać się też tutaj, no szkoda..
 
Moje wyjście na obiad z rodziną kończy się nerwami, bo moje dzieci ruchliwe i kłócą się nawet o to, że mają inny kolor serwetki [emoji23] więc wychodzimy rzadko, w sumie też trochę z powodu finansów
Uwielbiamy z mężem obiady na mieście. To nasza ulubiona forma spędzania czasu razem. Z powodu budowy domu chcieliśmy zrezygnować z restauracji ale po 2 miesiącach uznaliśmy że jakoś tak smutno i coś z tego życia musimy mieć [emoji6]
 
Ja tam dużo pisze czy tu czy tam, no chyba że goście czy coś to trochę mniej :) Ale staram się być na bieżąco, odpisywać na co mogę [emoji847]
Słuchajcie, pomijając fakt że jest weekend to naprawdę cichutko się na grupie zrobiło :hmm: myślałam że jak ruszy zamknięty to jednak dziewczyny w dalszym ciągu będą udzielać się też tutaj, no szkoda..
 
Cześć Dziewczyny :)
Ostatnie dni były ciężkie, totalnie nie chciało mi się siedzieć na internecie...
Wczoraj miałam USG 1 trymestru połączone z prenatalnymi. Test pappa robiłam tydzień temu, wczoraj usg, wszystko bardzo dobrze. Niesamowita ulga. Bajbik ślicznie rośnie, wszystko ma na miejscu, przepływy prawidłowe. Ryzyka trisomii wyszły bardzo niskie.

Teraz czekamy na polowkowe, gdzieś pod koniec grudnia mi wychodzi. Na razie można odpocząć :)

Taka ładna pogoda się zrobiła, a ja na zwolnieniu w domu... Ech. Dobrze, że Netflix istnieje, bo oszalalabym na chacie... Niestety muszę więcej leżeć, stąd zwolnienie już od 3 tygodni i chyba już tak będzie do końca..
 
Cześć Dziewczyny :)
Ostatnie dni były ciężkie, totalnie nie chciało mi się siedzieć na internecie...
Wczoraj miałam USG 1 trymestru połączone z prenatalnymi. Test pappa robiłam tydzień temu, wczoraj usg, wszystko bardzo dobrze. Niesamowita ulga. Bajbik ślicznie rośnie, wszystko ma na miejscu, przepływy prawidłowe. Ryzyka trisomii wyszły bardzo niskie.

Teraz czekamy na polowkowe, gdzieś pod koniec grudnia mi wychodzi. Na razie można odpocząć :)

Taka ładna pogoda się zrobiła, a ja na zwolnieniu w domu... Ech. Dobrze, że Netflix istnieje, bo oszalalabym na chacie... Niestety muszę więcej leżeć, stąd zwolnienie już od 3 tygodni i chyba już tak będzie do końca..
A co oglądasz?? Szukam inspiracji na wieczór :-) :)
 
reklama
Do góry