reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja to teraz żyje kupowaniem prezentów świątecznych a mam ich dużo także nawet nie myśle o baby jeszcze :p
Ale pewnie z nowym rokiem na wyprzedażach się zacznie :)
Ja ani prezentow, ani dla dziecka nic zawsze na ostatnią chwile. Dzisiaj synowi udało mi się bluzę na Mikołajki do przedszkola kupic to chociaż tyle z głowy haha
 
reklama
Kurczę, a może rozważ pomoc w postaci kogoś z rodziny żeby to ogarnął za Ciebie jeśli się boisz (a się nie dziwie temu w ogóle 😢). Wiadomo, że torbę do szpitala sama musisz spakować ale piorąc, poprasować może mogłaby mama? Teściowa? Siostra?
Dobrze że się odezwałaś! Czekamy na wyniki razem z Tobą - będzie dobrze 😘

Ja się źle czuje od 2 godzin - zemdliło mnie i kłuje mnie brzuch właśnie :(
Myślę ,że pomoz mi mąż ;) w poprzedniej ciąży miałam problemy z szyjka to on się wziął za pranie i prasowanie a ja później wszystko spakowałam i ułożyłam już trochę przed porodem;)
 
Myślę ze spokojnue i tak to częste wizyty.
Ja bym poszła o tydzien pozniej moj lekarz co 6 tyg wizyty mi umawia wiec co 4 to bylby luxus dla mnie.
Myślę że spokojnie możesz zostawić wizytę po 4 tygodniach, jeśli nic się nie dzieje to niech sobie maluszek rośnie w spokoju :) chyba że jesteś bardzo niecierpliwa, to idź wcześniej :D ja mogłabym i co tydzień chodzić, a tak to też wizyty co 4 tygodnie, ostatnio nawet ciut dłużej :)
Dzięki dziewczyny za głos rozsądku. Wiem że 4 tygodnie to szybko ale już się tak nastawiłam że w poniedziałek popatrzymy co u maleństwa. Ta dodatkowa wizyta nic nie zmieni... no to poczekam do 27:)
 
Cześć dziewczynki :) ja chodze jak zombie...śpię non stop, brzuch ciągnie w dół, przy siadaniu czy w wstawaniu czuje dyskomfort...ale tak chyna ma być. Prosze trzymajcie jutro za mnie kciuki mam wizytę o 15:30. Jutro mam 13t5d ostatnią wizytę mialam 12t1d. Idę prywatnie na usg tylko sprawdzić czy z dzidzia wszystko ok :) nie wiem czy to jest mozliwe ale wczoraj na wieczór zjadlam pudding czekoladowy, położyłam się spać, trochę poleżałam i nagle poczułam takie smyrnięcie przy lini majtek..to było takie dziwne uczucie ale myślę, że to mogła być dzidza robiaca fikołka :)

Sent from my LG-M320 using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie jak zjem coś to często czuje takie jakby bąbelki ,ale to jelita są , bo myślę ,że to jeszcze sporo za wcześnie , ale 2 dni temu się dziwnie zachowały , bo tak jak już leżałam i mi tak pukały pukały a ja położyłam lekko palca nad linią majtek i poczułam takie mocniejsze pukniecie w palca właśnie , to było bardzo fajne uczucie ,bo się poczułam tak jakby dzidziuś kopnął,ale niestety to nie on 😛
 
reklama
Dziewczyny na aplikacji flo jest artykul o szczepieniach w ciazy np. Przeciwko grypie albo krztuscowi. Zastanawiam sie co wy na ten temat sadzicie? Ktoras z was sie szczepila? Polecal wam to lekarz prowadzacy? Co sadzicie o szczepieniach w trakcie ciazy??
Ja się szczepiłam na grypę już w pierwszym trymestrze - bo mam narażenie zawodowe. Nie miałam żadnych powikłań po szczepieniu, a teraz czuję się bezpieczniej :) bo to jednak jest poważna choroba i może dać ciężkie powikłania, w tym nawet skutkować poronieniem.

Na krztusiec na pewno też się zaszczepię, ale to zalecają dopiero pod koniec ciąży, żeby dziecko dostało od matki przeciwciała :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry