reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
@natalia0 A u nas w tym roku prezenty dostają tylko dzieci. Super pomysł to jest- przypadł mi do gustu- dzieci do obdarowania jest 5 no i 6 w brzuchu :D
u nas to samo - mamy łącznie do obdarowania 8 dzieci z których 2 jest chrześniakami i jedno ma w grudniu urodziny - moja chrześniaczka. Zwariowałabym gdybym miała jeszcze wszystkim innym robić prezenty bo : moi rodzice to Adam i Ewa (imieniny) dodatkowo mama ma w grudniu urodziny... 😀😅 hihi także wydatków sporo nas czeka jak co roku. Za rok będzie już 10 dzieciaczków bo moja chrześniaczka będzie mieć rodzeństwo 🙂 A wiadomo że nie pójdzie się z pustymi rękami do jednego dziecka, a do drugiego z prezentem 😁
 
Ja też wstaje o 7 , 8 dziecko na 9 dopiero przedszkole ma więc luzik i o 21 w łóżku bo styki przegrzane. Ale jak nie byłam w ciąży to 6 na nogach i do 24 czasem obiad gotowałam na drugi dzien zeby tylko ogarnac. Teraz nie pracuje to idealnie.
Moj syn ma o 7. autobus, ja zaczynam 7.30 po drodze musze zawiesc mlodsza do zlobka, trzeba ogarnac tez psa, jest co robic ;-) ;) A wczoraj to ja mialam smaki... najgorsze ze najadlam sie m.in. straczkowych, fasolki zielone, do tego pasta z ciecierzycy, pozniej taki brzuch ogromniasty.. :errr::-D nie wiem czy dzis sie w cos wcisnę. Powoli wygladam na ciezarowke :-) :)
 
@natalia0 A u nas w tym roku prezenty dostają tylko dzieci. Super pomysł to jest- przypadł mi do gustu- dzieci do obdarowania jest 5 no i 6 w brzuchu :D
[/QUOTE]
Ehh jak bym chciała żeby prezenty były tylko dla dzieci. Na wigilii mnie w rodzinie tak jest(+kupuję prezent mamie i skarpety dziadkowi) a ciotka z kuzynostwem szaleją i kupują sobie torby prezentów. Na wigilii u męża jest szaleństwo prezentowe i coś czego nie rozumiem czyli musi być dużo drobnicy. Od listopada jest absurd bo szukam prezentów dla całej rodziny męża...
 
Ja mam wizyty co 4 tygodnie i wydaje mi się że rzadko [emoji848][emoji2957] powyżej 35 tyg dopiero są co tydzień
[/QUOT
To u mnie w 35 tygoniu jest ostatnia wizyta u lekarza prowadzacego. Od tej pory jestem pod opieką szpitala do którego jestem zapisana , mam siw do niego wstawic dopiero w dniu wyznaczonego terminu porodu na pierwsze ktg cgyba , ze wczesniej cos sie będzie dziac to mogę przyjsc na kontrol.
 
reklama
@natalia0 A u nas w tym roku prezenty dostają tylko dzieci. Super pomysł to jest- przypadł mi do gustu- dzieci do obdarowania jest 5 no i 6 w brzuchu :D
U nas podobnie, w rodzinie po mojej str tylko dzieci dostają bo jest nas za dużo, ja jeszcze daje cos malego swoim rodzicom. A po str meza losujemy miedzy sobą kazdy ma jedna osoba i plus dzieci do twgo , ale ich jest zaledwie dwoje więc ok.
 
Do góry