reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja na aliexpress zamówiłam oby doszło. A ostatnie lata to teście dostawali wycieczki w PL. Moj voucher na strzelnice czy też jazda wyścigowym autem. Teraz nie wiem co
 
reklama
My na 8 wszyscy do przedszkola, tzn dzici do grup a ja do biura :-) super, ze pracuje tam gdzie one sie ucza [emoji14] eygoda i bliziutko, bo 3km. Wstaje 6.30, ale jak mi ciezko wstac... my tez ustalilismy ze dla dzici, ale i tak zawsze ktos cos kupi dla kazdego. Ale mamy tylko nasze dzieci narazie czylo 2 i trzecie w brzuchu
 
My na 8 wszyscy do przedszkola, tzn dzici do grup a ja do biura :-) super, ze pracuje tam gdzie one sie ucza [emoji14] eygoda i bliziutko, bo 3km. Wstaje 6.30, ale jak mi ciezko wstac... my tez ustalilismy ze dla dzici, ale i tak zawsze ktos cos kupi dla kazdego. Ale mamy tylko nasze dzieci narazie czylo 2 i trzecie w brzuchu
My mamy do przedszkola 5 min na nogach A jak mam wyjść to mnie len lapiw, ale tylko w tym okresie zimowym bo w lecie to bardzo lubię wcześnie zaczynać dzien.
 
Dobry dzień :)

Doczytałam o szczepieniach, przyznam nie wiedziałam :)
A powiedzcie mi, lekarz zaleci czy to samemu trzeba ogarnąć?
 
Jestem po amniopunkcji, krótki zabieg i nic nie bolało :) wyniki z fish może będą w piątek.
Generalnie stresuję się jakoś dziwnie :(
Cieszę się że wszystko dobrze poszło [emoji8]Mam nadzieję że teraz grzecznie leżysz [emoji3516] Zazdroszczę Ci tego fisha - "tylko" do piątku [emoji7] Ja muszę czekać 3 tygodnie i tego najbardziej się boję [emoji22] Wariatkowo jak nic... Mogę spytać ile płaciłaś?

I czegoś tu jeszcze nie rozumiem [emoji848] Mi babka w przychodni powiedziała że trzeba czekać 3 tygodnie bo muszą urosnąć komórki. Możliwe że wynik będzie po dwóch, ale to zależy od komórek. A teraz czytam, że jak zapłacisz to komórki o tym wiedzą i rosną w 3 dni??? [emoji2962][emoji43] Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić?
 
Ja się szczepiłam na grypę już w pierwszym trymestrze - bo mam narażenie zawodowe. Nie miałam żadnych powikłań po szczepieniu, a teraz czuję się bezpieczniej :) bo to jednak jest poważna choroba i może dać ciężkie powikłania, w tym nawet skutkować poronieniem.

Na krztusiec na pewno też się zaszczepię, ale to zalecają dopiero pod koniec ciąży, żeby dziecko dostało od matki przeciwciała :)
Mi teściu odradził szczepienie w tym roku. Tylko mąż się zaszczepił. A później dostał gorączki!!! Hahah a najśmieszniejsze było to jak Stekal ze go rączka boli. Jak przedszkolak.
 
Dzień dobry z kawą, ja już po spacerku do przedszkola 1.5km zaliczone.

Jeśli chodzi o szczepienia to ja boję się trochę szczepić, obawiam się też grypy bo w styczniu miałam powikłania po niej, 2 miesiące po lekarzach latalam.

U nas na gwiazdkę nie daje się prezentów, spędzamy sami święta to jedynie dzieciom kupuje żeby im jakoś te święta umilić. A na Mikołajki zjeżdżają się chrzestni do dzieci z prezentami a ja kupuje im dzieciom. W tym roku mam 6 dzieci do ogarnięcia.
 
reklama
Ja też się nie szczepie, moja Pani doktor mówiła, że nie zaszkodzi ale teraz jest tyle różnych szczepów grypy , a szczepionka chroni tylko przed kilkoma.
 
Do góry