reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny... jak od początku nie wymiotowałam, tak dziś zaliczyłam to razy cztery. Nie mam siły tak mnie wymeczyło...
Myślałam, że takie coś jest możliwe na samym początku ciazy... a tu 13 tydzien i jazda :(
O to niespotykane. Aczkolwiek sama od kilku dni odczuwam więcej mdłości niż wcześniej. Tyle ze u mnie to chyba stres przed prenatalnymi.
 
reklama
O to niespotykane. Aczkolwiek sama od kilku dni odczuwam więcej mdłości niż wcześniej. Tyle ze u mnie to chyba stres przed prenatalnymi.
W poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam mdłości i nie wymiotowałam , raz zrobiło mi się nie dobrze może w 9 tyg jak wracalam na czco z pobrania krwi i myślałam ,że nie zdążę do domu, ale zdążyłam i nie zwymiotowalam bo wszystko się cofnęło a kolejny raz zwymiotowalam w 13-14 tyg idąc do lekarza, także jest to możliwe ;) w tej ciąży dużo wymiotowałam między 6-9 tyg ,ale też z przerwami , potem przeszło na w tyg i w 11 tyg znowu 😆
 
Dziewczyny czy wszystkie mialyscie/bedziecie mialy do prenatalnych badanie z krwi (test podwojny PAPPA)? Dzisiaj mam usg prenatalne i nie wiem czy szukac jakiegos laboratorium dodatkowo czy zostawic to w spokoju 🤔
 
Dziewczyny... jak od początku nie wymiotowałam, tak dziś zaliczyłam to razy cztery. Nie mam siły tak mnie wymeczyło...
Myślałam, że takie coś jest możliwe na samym początku ciazy... a tu 13 tydzien i jazda :(

Ja tak samo jak Ty na początku ciąży w ogóle nie wymiotowalam. Raz mi się zdarzył chyba taki przykry dzień w 10-11 tygodniu bodajże, potem przeszło i aktualnie jestem w 13+6 i przedwczoraj również zdarzyło mi się wymiotować. Więc niestety różnie to bywa...ja się tylko już modle, żeby to nie wróciło i żebym w końcu mogła na sto procent cieszyć się maluszkiem bo takie wymioty czy mdłości potrafią niemiłosiernie wymęczyć człowieka...
 
W poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam mdłości i nie wymiotowałam , raz zrobiło mi się nie dobrze może w 9 tyg jak wracalam na czco z pobrania krwi i myślałam ,że nie zdążę do domu, ale zdążyłam i nie zwymiotowalam bo wszystko się cofnęło a kolejny raz zwymiotowalam w 13-14 tyg idąc do lekarza, także jest to możliwe ;) w tej ciąży dużo wymiotowałam między 6-9 tyg ,ale też z przerwami , potem przeszło na w tyg i w 11 tyg znowu 😆
o masakra 😕 a myślałam, że już mnie to nie dotyczy :(
 
@majaperk mocno 3mam za Was kciuki. To trudne chwile, ale postaraj się zachować spokój w miarę możliwości.

@julia2s oby mam to przyszło z czasem. Ja mam nadzieję, że jak w końcu poukładam w pracy i będę na l4 to w końcu się z tym oswoje. Póki co jestem tak zajechana, że nie mam zwyczajnie siły się cieszyć....
 
reklama
Dziewczyny czy wszystkie mialyscie/bedziecie mialy do prenatalnych badanie z krwi (test podwojny PAPPA)? Dzisiaj mam usg prenatalne i nie wiem czy szukac jakiegos laboratorium dodatkowo czy zostawic to w spokoju [emoji848]
Ja miałam. Wg mnie, jeśli usg będzie w porządku, to sobie odpuść. Zresztą zawsze możesz podpytać lekarza co on na ten temat myśli.
 
Do góry