reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry, ja dziś pierwszy dzien od 3 tyg sama zostałam w domu. Synka odprowadzilam do przedszkola , kawa ciasto:)
Mam plan dziś posegregowac ubranka od 50 do 62. Te które juz mi sie nie podobaja i te które są dzimowe bo tak rodzilam pierwsze dziecko mam zamiar sprzedać i się trochę tego pozbyć . Bo nieważne jaka plac , ale na pewno nie opre się kupnu kilku nowych zestawów dla malucha :)
 
reklama
Zdrówka!
U nas od czasu wyprowadzki odpukać - mało co chorujemy.
Witam się wtorkowo! M wysłałam do pracy i zasnąć nie mogę..
ja dziś wizytuje ale z córka u pediatry - katar, kaszel, do tego wstała o 4 i z bólem zrobiła siku bo wanny z woda bo bolało a oczy całe czerwone i zaropiale :baffled: sezon przeziębień uważam za otwarty :hmm:

Głowa na szczęście odpuściła wczoraj po jednej tabletce ale cały czas byłam jakas nerwowa..
Zbiorowo odpowiem, elektronicznej niani nie używam :) a co do prania ubranek to proszek lovela i zwykły lenor sensitive :)


Mnie dopadła rwa kulszowa, a raczej tak to diagnozuje, wizyta w czwartek to może coś mi lekarz na to zaradzi, nie chce się faszerować apapem więcej, i tak biorę sporo przy bólach głowy [emoji25]
 
Witaj. I spomojnie. Z tsh ja tak miałam. Endokrynolog zbadał ponownie i dał mi letrox 50 pół tab na czczo. Kiedy masz endokrynologa? Pamiętaj w PL masz prawo by przyjęli Cie w dniu zgloszenia lub muszą wyznaczyć termin w ciągu 7 dni. Nie zwlekaj z wizytą u endokrynologa.
Przy pierwszej ciąży piznałam na prenatalnych. Teraz to jeszcze nie znam a już po 1 prenatalnych.


Kto dziś wizytuje??

Ja dziś dzień w biegu. Zaraz budzę synka. I jedziemy do kilku lekarzy kontrolnie i wieczorkiem w domku dopiero.
Ja biore euthyrox 50 od 3 dni, poniewaz mojej mamy kolezanka jest endokrynologiem i juz kazala mi wziac, bo mowila ze lepiej wziac niz nie brac, bo nie zaszkodzi, a pomoze.
Czyli z tą płcia to roznie bywa ☺️ Rozumiem, ze jestes w drugiej ciazy teraz 😍
Czy moge zapytac, czy z dzieckiem wszystko bylo w porzadku pomimo tego nieszczesnego tsh? Juz tyle sie w internecie naczytalam ze prawie osiwialam przez to 😔
 
Dziewczyny, ja dziś o 17:00 mam amniopunkcję i tak jak byłam spokojna cały czas, to dziś w nocy miałam taki koszmar, że mnie chłop musiał uspokajać :(
Chyba zdecyduje się zapłacić 1000zł za rapid fish żeby mieć wyniki za 3 dni, bo inaczej chyba oszaleje...
Maja 3mam kciuki za Ciebie i malenstwo. Po jakim czasie bys miala zwykle wyniki z amino? Na pewno bedzie wszystko dobrze, daj znac po jak sie czujesz, ściskam mocno [emoji8] [emoji8]
To mamy calkiem podobne odczucia. Ja do tej pory nie moge w to uwierzyc. Moj najstarszy bedzie mial prawie 11, drugi 5, trzeci rok i 4msc jak dzidzia sie urodzi. Caly czas mam strach. Ja juz z ta trojka nie daje rady, wszystko na odwal sie, bo sil brak. A co dopiero z kolejnym i to z tak mala roznica wieku. Poki co nie potrafie sie za bardzo cieszyc. Mielismy zjechac do PL, od pazdziernika chcialam isc na podyplomowke, a teraz wszystko stoi pod znakiem zapytania
U Ciebie to faktycznie mala roznica wieku bedzie zwlaszcza miedzy 3a4 dzieckiem. Mysle ze spokojnie sobie poradzisz, bo nie ma lepszej "instytucji" od Mamy [emoji8][emoji8]
 
Cześć Majóweczki!
Piszę tu pierwszy raz :) mam na imię Anastazja i jestem w 12 tc - termin na 25.05 podobno :) jutro mamy badania prenatalne i chyba szukam pocieszenia, bo troche sie denerwuje. Po pierwsze dlatego, ze boje sie co z nich wyniknie z niewiadomych przyczyn, moze troche dlatego, ze mialam w 8 tc podwyzszone TSH (3,53), a lekarka nawet mi nie powiedziala, bo wynikow mi nie dala (laboratorium wysyla wyniki do przychodni-wiem, dziwna polityka) i dopiero dostalam skierowanie do endo (przyczyny tez nie podala), ale wczoraj ze stresu pojechalam do laboratorium 24h na badanie i w tej chwili mam 2,33. A po drugie jestem mistrzem czarnych scenariuszy i wymyslam chyba juz w glowie jakies niestworzone rzeczy. Jutro Pani doktor, ktora bedzie wykonaywala badania jest tez endokrynologiem, wiec dowiem sie cos dalej.
Czy ktoras z Was miala moze podobne wyniki?
Dowiedzialyscie sie jaka plec na pierwszych prenatalnych?
😊
Cześć ;) ja mam termin na 23.05, prenatalne miałam w piątek ale nie dowiedziałam się płci maluszka.
Jeśli chodzi o TSH to spokojnie, mi w ciąży też pojawiła się niedoczynność, wyniki miałam dwukrotnie wyższe od Twoich, przyjmuje Euthyrox 50 i tsh ładnie spada 🙂 pamiętaj by suplementować jod ! I powodzenia na prenatalnych 🙂🙂
 
Maja 3mam kciuki za Ciebie i malenstwo. Po jakim czasie bys miala zwykle wyniki z amino? Na pewno bedzie wszystko dobrze, daj znac po jak sie czujesz, ściskam mocno [emoji8] [emoji8] U Ciebie to faktycznie mala roznica wieku bedzie zwlaszcza miedzy 3a4 dzieckiem. Mysle ze spokojnie sobie poradzisz, bo nie ma lepszej "instytucji" od Mamy [emoji8][emoji8]
Jakos bede musiala, ale juz mi wszystko przez palce ucieka. Najgorzej, ze moj obecnie 9msc moze byc najbardziej poszkodowany, bo tak w kazdego sie ladowalo maksymalnie duzo czasu jak byli tacy mali. Dla niego z wiadomych przyczyn nie bedzie tyle czasu i energii. Tym bardziej, ze moj 4 latek tez jest mega wymagajacy. Zreszta ten najmlodszy tez. Juz ugotowanie obiadu to wyczyn, czesto na gotowcach lub pizzach jedziemy, bo nie ma jak zrobic, a pozniej to juz w ogole bedzie meksyk.
 
Dziewczyny... jak od początku nie wymiotowałam, tak dziś zaliczyłam to razy cztery. Nie mam siły tak mnie wymeczyło...
Myślałam, że takie coś jest możliwe na samym początku ciazy... a tu 13 tydzien i jazda :(
 
reklama
Do góry