reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziś mialam morfo i mocz i wyszly mi ketony +++ o co chodzi :( dbam o siebie zdrowo jem cukier wyszedl ok bo 84 tylko :-( :( czy moze byc przyczyną godzina? Pojechalam na pobranie po 12, po pracy. Przed laboratorium zamkniete. Caly dzien o paru łykach wody bo trzeba na czczo. Moze taka dluga przerwa od kolacji spowodowała te ketony? Przy cukrzycy mierzylam paskami ciala keton.i czasem mialam + śladowe ale nigdy +++
Może lepiej jak jutro powtórzusz badanie?
 
A powiedzcie mi proszę bo ja już nie pamietam to połówkowe usg to kiedy najlepiej robić? Bo to tez genetyczne jest tak?
Ja jestem umówiona na 18 grudnia, będę wtedy 20+3. Lekarz mówił, że robi się od 18tc do 22tc, ale w 20tc jest tak najbardziej optymalnie.
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
Ja jakoś straciłam nawyk smarowania się jakimkolwiek balsamami czy kremami, bo odkąd jestem ciąży skóra z suchej i łuszczącej się zrobiła się sama z siebie nawilżona i elastyczna [emoji848]
Ja już po wizycie. Wszystko w normie i dzidzia super fikala :) cieszę się że już po uff.. Gratuluję też wszystkim wizytujacym :)
To super! [emoji3590]
Ja niestety jeszcze na żadnym USG nie widziałam ruchów, trafiło mi się bardzo leniwe dziecko [emoji23]
Ja w poprzedniej ciąży miałam mega ochotę na mandarynki , w tej ? - na nic
Ja też nie mam kompletnie ochoty na owoce, wręcz mnie od nich odrzuca i każda próba zjedzenia choćby jabłka kończy się nad toaletą [emoji21]
 
Dziś mialam morfo i mocz i wyszly mi ketony +++ o co chodzi :( dbam o siebie zdrowo jem cukier wyszedl ok bo 84 tylko :-( :( czy moze byc przyczyną godzina? Pojechalam na pobranie po 12, po pracy. Przed laboratorium zamkniete. Caly dzien o paru łykach wody bo trzeba na czczo. Moze taka dluga przerwa od kolacji spowodowała te ketony? Przy cukrzycy mierzylam paskami ciala keton.i czasem mialam + śladowe ale nigdy +++
Powtórz badanie ale wcześniejszej godzinie.

Mój namówił mnie na pizze i z przerażeniem stwierdziłam ze 4 kawałki to chyba już jedzenie "za dwóch" nie "dla dwojga"
 
Moj syn dzięki inhalatorowi raz w życiu miał
Antybiotyk i to na zapalenie ucha bo już wyjścia nie było. A sól działa cuda. Także każda mama powinna się zaopatrzyć. Na początku dziecko się może bać ale z czasem bez problemu.
Tak inhalator jest spoko ale też zmienila się moda wśród lekarzy odnośnie antybiotyków. Jak ja byłam dzieckiem (lata 90) bardzo często przepisywali antybiotyki. Na szczęście teraz są z tym ostrozniejsi choć bywa że do przesady.
 
reklama
Nawet nie pisz nic o pizzy bo dzisiaj mam na nią tak niemożliwą ochotę, że skonam..... :-D
Ja wczoraj z siostra i siostrzenica po shoppingu trafiłam do Pizza Hut na koronę :yes:
Ja z lokalnej pizzeri zsos, boczek, cebula, ogórek konserwowy, ser. I kg idą w gore :D


Ja niestety jeszcze na żadnym USG nie widziałam ruchów, trafiło mi się bardzo leniwe dziecko

Spróbuj przed usg zjeść cukierki. Mi dziś fikał niesamowicie
 
Do góry