reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
Ja za pierwszym razem bio oil i masło z palmersa i nie miałam rozstepow. Teraz kupilam jakis olejek przeciw rozstepa i masło tez przeciw, ale to juz tu w Austrii więc nie wiem czy w Pl sa
 
Ja używam balsam z Garniera, taki bardzo nawilżający. W pierwszej ciąży topilam się w parafinie, a rozstępów miałam tyle, ze głowa boli..
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
 
Ja za pierwszym razem bio oil i masło z palmersa i nie miałam rozstepow. Teraz kupilam jakis olejek przeciw rozstepa i masło tez przeciw, ale to juz tu w Austrii więc nie wiem czy w Pl sa
Ja używam balsam z Garniera, taki bardzo nawilżający. W pierwszej ciąży topilam się w parafinie, a rozstępów miałam tyle, ze głowa boli..

Też czytałam, że te rozstępy to dziedziczne są więc czasami nawet najlepsze produkty nie uchronią od tego
 
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
Polecam biooil
 
Kurczę, jak was czytam o tym głodzie z rana to jestem wdzięczna, bo ja mogę czasem dopiero w południe zjesc, po południu zaczyna mnie ssać tak jak teraz np wcinam śledzie hihi mąż się cieszy no w końcu kolacje robie bo jak mnie mdlilo te 3 miesiące to nawet do jedzenia nie podchodzilam .
Mniam śledzie...dziś mi się od rana marzyły śledzie:-(
 
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D

Ja kupiłam lotion i oliwke dla kobiet w ciązy z rossmanna. Sa tanie i sobie ich nie zaluje. Na dodatek, w aplikacji rossmanna mozna zaznaczyc ze jestes w ciazy i przysluguje Ci rabat (bodajze 3%) na wszystkie kosmetyki dla mam, a po urodzeniu podobno tez na te dla malych dzieci [emoji5]
O bio oil slyszalam ze najlepszy, ale juz drozej wychodzi.

Ja dzis kupilam mandarynki, pierwsze w sezonie i juz wiem ze bede miala na nie wiecznie ochote. Sa pyszne, kwaskowate, takie jak lubie [emoji39][emoji39]
 
reklama
Do góry