reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć dziewczyny [emoji173]️ mam pytanie..może głupie,ale to moja pierwsza ciąża. Prowadzę ciąże na NFZ i 18.11 jestem umówiona na usg penetralne. Nie wytrzymam tyle i planuje iść prywatnie na usg 4D. Czy to prawda, ze jest możliwość poznania płci dziecka już w 12 tyg?
Poznania taaak [emoji23] Ja w 12 tygodniu poznałam synka, który w 13 okazał się być córeczką [emoji12] Tak więc chyba lepiej poczekać [emoji4]
 
reklama
Parę miesięcy temu zmarł kolega mojego męża, który też nigdy nie ożenił się ze swoją partnerką i matką jego syna, ale już dużo wcześniej zabezpieczył testamentem kobietę i dziecko wiedząc jakie mamy prawo. Strasznie przykrą masz tą sytuację w rodzinie.
 
Ja tez mam brzuch jak na 6 miesiąc. Ludzie mi kładą rękę na brzuchu żeby mi gratulować :D a nie wiedza ze to tłuszczyk którego jakoś się teraz nie da wciągnąć a maluszek ledwo co wystaje nad linia majtek :D
Mnie tesciowa zlapala w sobote za brzuch bez pytania (nienawidze tego) i mowi "Czesc malutki" (bo ma jakas obsesje ze teraz ma byc chlopiec)
To ją popraiwłam "cześć Bąki" :D. Nie załapała o co mi chodzi ;D
 
Ja raczej rzadko, może teraz jak się lepiej czuje to będę mogła podróżować. Bo takie w których bywa newbie są 40 min drogi komunikacja no i trzeba dotrzeć na samo otwarcie w dniu nowej dostawy. Ale czasami w innych też bywa newbie- moja bratowa jest mistrzem wyszukiwania ich rzeczy.
Jak coś znajdę to będę się odzywać :)
Mojej bratanica nosi teraz 86 i mają dużo newbie-mogę zapytać czy będzie sprzedawać :)
Jasne, jak coś to dawaj znać. [emoji4]
Tak ci się niszczą ubranka newbie? My z córeczka kupujemy i u nas wszystko super a nawet suszymy w suszarce
Nowe kolekcje dla mnie to niestety porażka. Szybko robi się meszek, nawet w dotyku rzeczy są jakieś inne. Raz wysłali mi leginsy, gdzie kolor jeden nogawki ewidentnie różnił się odcieniem od drugiej. Jak dla mnie cena nieadekwatna do jakości. [emoji2955]
Tylko te grubsze rzeczy, jak dresy są w porządku.
Ja zamawiam przez internet, więc nie wiem jak to jest w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami.
 
U mnie też bąbelek wypchał tłuszczyk - i już go nie wciągniesz :)

Ale powiem Wam, że kobieta w ciąży jest piękna :) więc nie ma się co tych brzuszków krępować :) tylko prezentować !! :)
Ja zdecydowanie dumnie wypinam, i nie jestem napewno z tych co im przeszkadza żeby im ktoś kładł rękę na brzuchu. Wręcz przeciwnie. Uwielbiam. Tyle lat czekałam na tez brzuszek, i już myślałam ze nigdy nie będę miała, ze teraz jestem w ekstazie z każdego objawu - nawet z mdłości się cieszyłam :)
 
Mnie tesciowa zlapala w sobote za brzuch bez pytania (nienawidze tego) i mowi "Czesc malutki" (bo ma jakas obsesje ze teraz ma byc chlopiec)
To ją popraiwłam "cześć Bąki" :D. Nie załapała o co mi chodzi ;D
Wiadomo to osobista sprawa, zależy jakie kto ma odczucia. Ja powtarzam, tyle na to czekałam i jestem taka szczęśliwa ze mam tez brzuszek ze nie przeszkadza mi, a wręcz przeciwnie jak inni tez chcą go celebrować ;)
 
Wiadomo to osobista sprawa, zależy jakie kto ma odczucia. Ja powtarzam, tyle na to czekałam i jestem taka szczęśliwa ze mam tez brzuszek ze nie przeszkadza mi, a wręcz przeciwnie jak inni tez chcą go celebrować ;)
Ja rozumiem, ze sie cieszy. No ale wciaz czuje jakby to byla ingerencja w moja strefe intymna. Szczegolnie tak z zaskoczenia. Ale co zrobic, przeciez nie zaczne lapac kobiet za cycki zeby sie zemscic ;) ...
 
Ja rozumiem, ze sie cieszy. No ale wciaz czuje jakby to byla ingerencja w moja strefe intymna. Szczegolnie tak z zaskoczenia. Ale co zrobic, przeciez nie zaczne lapac kobiet za cycki zeby sie zemscic ;) ...
Hahaha przepraszam, ale wyobraziłam to sobie.
A tak na serio, mogła zapytać czy może dotknąć. To byłoby bardziej na miejscu :)
 
Mnie tesciowa zlapala w sobote za brzuch bez pytania (nienawidze tego) i mowi "Czesc malutki" (bo ma jakas obsesje ze teraz ma byc chlopiec)
To ją popraiwłam "cześć Bąki" :D. Nie załapała o co mi chodzi ;D
[/QUOTE]
Hahaha, wykorzystam to kolejnym razem, bo moja ma ten sam odruch;)
 
reklama
Plisss nie piszcie o słodyczach. W sumie zrobilam w piątek sernik na murzynek i zjadla tylko 1 kawałek...chodzi o to , że boje się znowu skoków cukru. W poprzedniej ciąży mialam cukrzycę, trzymałam ostro dietę i mialam cukry ok. Ale po porodzie potrafiłam miec 40parę na czczo az nie mogłam wstać. Albo skrajnie wysokie po 1 pączku ... pozniej sie unormowało. Teraz sie stresuje bo w tym tyg.robie dopiero pierwsze badania morfologię cukier na czczo mocz. Mam glukometr ale paski sie pokonczyły i to olałam dawno. Bylo ok wszystko . A u Was jak cukier?
Ja przed ciążą byłam pod opieką diabetologa, mam IO i hiperinsulinemię. Obecnie lekarz traktuje mnie jakbym miała cukrzycę ciążową, mierzę 6x dziennie cukier glukometrem i co 2 m-ce badania lab. Cukier mam cały czas w normie (przed posiłkiem do 90, 1h po posiłku max 120), choć nie trzymam się do końca diety i jem czasem słodycze, np. dziś bajaderkę, uwielbiam!
 
Do góry