reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny, któraś z Was wizytuje w środę??Znamy [emoji1] jestem nawet w grupie na fb newbie matki bankrutki, czy jakoś tak. Ale szczerze mówiąc od jakiś 2 sezonów jakość dziewczęcych ciuchów napewno nie jest adekwatna do ceny. Wzornictwo super, ale co z tego skoro po kilku praniach body wyglądają jak szmaty.
Teraz poluje tylko na niezniszczone egzemplarze ze starych kolekcji na grupie i olx.
O dziwo chłopięce rzeczy są o wiele lepszej jakość od tych dziewczęcych. [emoji848]Trzymamy mocno kciuki, daj znać po wizycie. [emoji110][emoji110][emoji110]
Tak ci się niszczą ubranka newbie? My z córeczka kupujemy i u nas wszystko super a nawet suszymy w suszarce
 
No to pieknie :( myślałam, że jak skoncze 12 tydz i zaczne 13t1d to będzie drugi bezpieczniejszy trymestr a tu dooopa :( caly 13 tydzien trzeba jakos przetrwać :( eh
 
Jakbyście potrzebowały torty na chrzest, roczek itd to zapraszam! Zmobilizuje mojego faceta do rozwożenia tylko tyle nas tu jest ze musiałabym zatrudnić z 15 osób na maj 2020 haha
 
Cześć dziewczyny [emoji173]️ mam pytanie..może głupie,ale to moja pierwsza ciąża. Prowadzę ciąże na NFZ i 18.11 jestem umówiona na usg penetralne. Nie wytrzymam tyle i planuje iść prywatnie na usg 4D. Czy to prawda, ze jest możliwość poznania płci dziecka już w 12 tyg?
 
Cześć dziewczyny [emoji173]️ mam pytanie..może głupie,ale to moja pierwsza ciąża. Prowadzę ciąże na NFZ i 18.11 jestem umówiona na usg penetralne. Nie wytrzymam tyle i planuje iść prywatnie na usg 4D. Czy to prawda, ze jest możliwość poznania płci dziecka już w 12 tyg?
Wstępnie tak, ale pewność ma się dopiero po połówkowym o ile dzidzia pokaże :) ja mam wstępnie dziewczynkę :p ale co będzie to będzie :p
 
reklama
Do góry