reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej dziewczyny :) Ogromnie Wam gratuluję!
Maj jest dla mnie bardzo szczególnym miesiącem, bo dwójkę dzieci urodziłam właśnie wtedy i jak dla mnie to najlepszy miesiąc na urodzenie dziecka :)
Czy są tu jakieś mamy z Krakowa? Właśnie otworzyłam działalność fotograficzną i szukam rodzin, które chciałyby na lata zapamiętać najważniejsze chwile w życiu swojej rodziny :)
Specjalizuję się w reportażu (od porodowego, przez chrzciny, do dokumentowanie życia codziennego - te zdjęcia są najcudowniejsze).

Gdyby któraś z Was była zaciekawiona jak mogłoby to wyglądać to bardzo zapraszam na swojego fanpage (strona www wciąż się "robi") który możecie znaleźć pod Joanna Dudek Fotografia :)
 
reklama
Mnie tesciowa zlapala w sobote za brzuch bez pytania (nienawidze tego) i mowi "Czesc malutki" (bo ma jakas obsesje ze teraz ma byc chlopiec)
To ją popraiwłam "cześć Bąki" :D. Nie załapała o co mi chodzi ;D

Hahaha, wykorzystam to kolejnym razem, bo moja ma ten sam odruch;)

Ja nie lubię żadnego dotykania przez kogokolwiek, kto nie jest moim mężem, zwłaszcza z zaskoczenia. Jakby mnie ktoś nagle złapał za brzuch to przy szalejących ciążowych hormonach na bank skończyłoby się awanturą :p
 
Cześć dziewczyny [emoji173]️ mam pytanie..może głupie,ale to moja pierwsza ciąża. Prowadzę ciąże na NFZ i 18.11 jestem umówiona na usg penetralne. Nie wytrzymam tyle i planuje iść prywatnie na usg 4D. Czy to prawda, ze jest możliwość poznania płci dziecka już w 12 tyg?
Mi Pani ginekolog powiedziała w 11 tygodniu, że może być to chłopczyk ale mam się nie nastawiać na 100%.
 
Mnie nie ma na liście , mimo ,że jestem od początku. Nie ma mnie czasem kilka dni. Są lepsze i gorsze dni , nie mam tyle czasu ,żeby wszystko tu przeczytać. Mam nadzieję ,że chociaż to forum zostanie.
 
moj mąż ciagle mówi ze czuje ze to dziewczynka a ja jestem przekonana ze chłopiec. Dla dziewczynki imię mamy ale dla chłopczyka nie bardzo. Ciekawe które z nas trafiło:) mąż by chciał dziewczynkę a ja się waham ale wiadomo byleby było zdrowe i silne:) ja czasem nie lubie nawet jak mąż mnie łapie za brzuch... jakiś taki odruch obronny mam w sobie. Wiec nie wyobrażam sobie żeby ktoś obcy miał mnie dotykać!!! Na szczęście u nas nikt takich zapędów nie ma. Czasem synek przytula się do mojego brzucha i gada z dzidziusiem ale wtedy to jestem przeszczęśliwa:) bo jest bardzo delikatny wtedy i kochany. Rozpływam się:)...
 
Cześć dziewczyny [emoji173]️ mam pytanie..może głupie,ale to moja pierwsza ciąża. Prowadzę ciąże na NFZ i 18.11 jestem umówiona na usg penetralne. Nie wytrzymam tyle i planuje iść prywatnie na usg 4D. Czy to prawda, ze jest możliwość poznania płci dziecka już w 12 tyg?

Można poznać jednak nie na 100%
 
reklama
Do góry