reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja w poprzedniej ciąży kupiłam tylko jedne leginsy i 4 podkoszulki w H&M dla ciężarnych. Do końca chodziłam w swoich ciuchach. Miałam to szczęście, że do 7 miesiąca mieściłam się w kurtce oraz w swoich spodniach (ale miałam też malutki brzuszek) 8, 9 miesiąc już było bardzo ciepło. Wystarczyły getry, koszulka i rozpięta koszula. Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić sporo na ciuchach ciążowych.
Ja kupilam dwie pary dzinsow ciazowych ktorych ostatecznie nie nosilam:p nosilam zwykle legginsy - nia ciążowe, albo elastyczne spodnie tez pod brzuchem. Do tego kupilam w lidlu 3 bluzki no i kurtke zimową. Po domu i na spacery nosilam bluzy męża [emoji1787]
Teraz się w sumie zastanawiam nad bluzkami z aliexpress, któraś zamawiala ?
 
A teraz masz termin na kiedy?
1 maj
Ja o wózkach nie myślę jeszcze, pozbylismy się wszystkiego po dziaciach, więc czeka nas zakup wyprawki od a do z ale to za kilka miesięcy.
Dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy ciążowe? Żeby nie wydać majątku na 4 miesiące chodzenia. Muszę kupić kurtkę zimową, jakiś sweterek, jeansy, może kiecke.
Ja kupiłam kilka używek na olx i resztę w Lidlu. Część rzeczy mam jeszcze pozostałych z poprzedniej ciąży. Nad kurtką nie myślałam jeszcze, bo mam taką oversizową, więc może nie będzie trzeba kupować nowej.
 
Dziewczynki a ja mam pytanie, jak dlugo sie starałyście sie o dzidzie? :) czy to byly niespodzianki?
1, córka, niespodzianka z podróży poślubnej :)
2, niespodzianka (utracona)
3, syn 11cykli starań, ostatni cykl taki ubogi w staraniach i się udało.
Obecnie 4ciaza, 6cykl i jak w poprzedniej ciąży.. Przed testem mąż powiedział "jak wyjdzie pozytyw to chyba wiatrpylna jesteś".. I jestem hahahah
 
Dziewczynki a ja mam pytanie, jak dlugo sie starałyście sie o dzidzie? :) czy to byly niespodzianki?
U nas 2 miesiąc i się udało. Ale to bardziej na chybił trafił było, bo miałam nieuregulowane cykle po porodzie. Więc to takie połowiczne starania, bo nie staraliśmy się jakoś szczególnie, po cichu liczyłam, że się uda, ale to chyba bardziej przypadek niż starania. [emoji6]
U nas bobas był jak najbardziej w planach, ale nie spodziewałam się, że aż tak szybko się nam uda.
 
Spodnie, legginsy i rajstopy kupiłam w Lidlu. W bluzki się jeszcze mieszczę przylegają po prostu do brzucha [emoji6] kurtkę zimową chyba na allegro kupię, bo w moja stara się nie zapnę...
Ja w pierwszej ciąży kupilam nie-ciążowa. Taka na górze węższa, na dole szeroka, miala na dole sznurek ktory wiązałam i udało mi się przechodzić całą ciążę. Mimo dużego brzucha dopiero około 8 miesiąca zaczelo być ciasno ale wtedy juz nie była potrzebna:)
 
reklama
Do góry