reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy ciążowe? Żeby nie wydać majątku na 4 miesiące chodzenia. Muszę kupić kurtkę zimową, jakiś sweterek, jeansy, może kiecke.

Jeszcze nic nie kupiłam ciążowego. W spodnie się jeszcze mieszcze, w kurtkę jesienna też.
Bluzki zaczynają mi się z przodu podnosić, więc zapewne coś kupię.
Liczę że w zimowke się zmieszczę. Mam taką dłuższą i trochę szerszą.. Planowałam kupić na tą zima taka krótką, do bioder, ale teraz wiem, że nie ma sensu. Trzeba będzie brzuchol chronić :D
 
Jeszcze nic nie kupiłam ciążowego. W spodnie się jeszcze mieszcze, w kurtkę jesienna też.
Bluzki zaczynają mi się z przodu podnosić, więc zapewne coś kupię.
Liczę że w zimowke się zmieszczę. Mam taką dłuższą i trochę szerszą.. Planowałam kupić na tą zima taka krótką, do bioder, ale teraz wiem, że nie ma sensu. Trzeba będzie brzuchol chronić :D
Ja z tamtej zimy mam właśnie krótką, nie ma opcji żebym w niej obeszła a szkoda.
 
Pierwsze słyszę o takim zabobonie. Jednak człowiek uczy się całe życie [emoji23]

Dziękuję. Na pewno nadrobię. Mamusie bliźniaków pewnie rozłoży to na łopatki. @Kffiatek i @Crazy Girl musicie to zobaczyć

Oglądałam. W ogóle oglądam z moimi dziewczynami filmiki o śmiesznych bliźniakach.. Ale się uśmiejemy zawsze. Nie możemy doczekać się naszych [emoji4]

Moze @martabunia, @crazygirl, @AtomicTOY, @wielkopololanka, @Dmalw

Oj ja się nie pisze. Jestem na bieżąco i się udzielam ale nigdy nie wiadomo jak to będzie z bliźniakami. Potem 4 dzieci do ogarnięcia. Proponuję mamy bez dzieci jeszcze. LUNA wyraziła chęć zgadza się?

Hihi. Ja dziękuję, ja się na tym nie znam :D
To szukanie moderatorów, to jak w szkole we wrześniu na 1wywiadowce. Hahahha.. Wychowawca szuka 3klasowej, wszystkie matki zgromadzone, oczy w dół, byleby nie nawiązać kontaktu wzrokowego z nauczycielem hahahah

Nienawidzę trójek klasowych.. Unikam jak ognia.. Ogólnie jestem osobą raczej obrotna zorganizowana łatwo nawiązująca kontakty i w ogóle ale nie I koniec.. Nwm może po prostu trafiam na nieodpowiednie osoby..

Dziewczynki a ja mam pytanie, jak dlugo sie starałyście sie o dzidzie? :) czy to byly niespodzianki?

Chcieliśmy 3 dziecko. Ale w sumie nie w danym momencie. Byłam po owu. Prawie dwa dni. A że były szanse na chłopca bo tak chcieliśmy to zdecydowaliśmy że "dziś" zaryzykujemy [emoji28][emoji23] pomyślałam że i tak się nie uda bo już pewnie minęły 48 godziny i kom jajowa już Zniknęła.. Poza tym stwierdziliśmy ze on ma 35 ja 32 to już nie będzie tak łatwo i nawet gdyby to nie zaskoczy od razu raczej... I masz babo bliźniaki za pierwszym razem.! [emoji23]


Zmarzłam na tym cmentarzu dziś.
Nie wspomnę już o przejedzeniu na maksa..
Zmykam spać wcześniej dziś bo jutro ciężki dzień. Urodzinki mojej młodszej córci. Trochę trzeba będzie się napracowac. Dzięki Boże za taka pomocna teściową.. Sama nie dałabym rady. 27 osób w tym 9 dzieciaczków.. Nie ma to jak duża rodzina i to najbliższą...[emoji123][emoji106] a miało być kameralnie i na spokojnie.. No ale jak większość z was wie jak tu nie zaprosić tamtego jak zaprosiłaś tego.. Ogólnie bardzo lubię takie spotkania duże rodzinne ale nie z bliźniakami w brzuchu.
 
Super, i kiedy urodziłaś? [emoji3] Chociaż u mnie maluch mógłby się chwilę pośpieszyć i wyjść 29 kwietnia, to bym miała najlepszy prezent na urodziny [emoji5]
Niestety mu sie nie spieszylo [emoji14] moj mąż miał 28 urodziny i też chcialam mieć prezent- nie wyszło:p syn sie urodzil 6tego. Fajnie w majówkę urodzić ;) tego Ci życzę
 
reklama
Do góry