reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jak nie wychodzę z domu to dostaję kota. Nawet dzisiaj wytrzymałam raptem do 10 i zarzadzilam spacer bo dzieć marudził, mąż skwaszony. Od razu było lepiej. Jak byłam na macierzyńskim to też codziennie spedzałyśmy poza domen 2h, czy to do parku czy nad jezioro nawetglupia wycieczka do piekarni, niezależnie czy słońce czy śnieżyca. A powiem wam że z 3 pietra zejść i wytachać wózek z piwnicy to nie takie łatwe. Nawet katarek nas nie powstrzymywał bo w końcu chłodne powietrze obkurcza spuchnięty nosek. Widziałam pozytywy spacerów: już nawet nie mówię o moim zdrowiu psychicznym ale 10000krokow dziennie robię zawsze dla siebie + corka na swoje 3,5 roku była chora 2 razy mimo że od 13 miesiąca była w żłobku a teraz w przedszkolu

Ja tak samo. starałam sie jak najmniej używać samochodu, nawet do sklepow oddalonych o 3km szlam pieszo ;)
Z katarem i kaszlem też wychodzimy, jedynie gorączka nas zatrzymuje w domu;)
 
reklama
Kogo? Bo chyba nie ogarnęłam :)
Ok. To chyba musisz się zgłosić do AniaSlu ?
Ja właśnie nie wiem - dużo jest osób, których ani razu wypowiedzi nie widziałam ale może nie ogarnęłam, bo sporo tego jest :)
Dodane jesteście :) Ja 2 x dziennie aktualizuje listę. Bo tak nie ma opcji co 15 minut aktualizować :D Zobacz załącznik 1040440
Można zrób listę z nickami z @. Wtedy można wejść na profil i zobaczyć czy takie ososby cos pisaly
 
Tak wiem, wyłapałam już zanim napisałaś :) I tak na końcu przelecę jeszcze wszystkie nicki. Swoją frogą na serio jest bardzo dużo przyszłych mam, które napisały prośbę o dołączenie, a nigdy nie udzieliły się na forum.
Dostawkę dla małej. U nas będzie akurat 2 lata równe. :D
Żebyś wiedziała :)

my dojechaliśmy do miejsca docelowego, dziwny temat bo nie mogę jechać jako pasażer(mdłości max!!!), muszę jechać jako kierowca - wtedy jest ok haha :D
Mam identycznie. Jak jade z cora z tylu to az mnie na wymioty bierze,a jak jako kierowca to spoko moge nawet daleko [emoji23][emoji23]
 
Rozglądacie się już za wózkiem? Mi się bardzo podoba X-lander X run, ale o używany bardzo trudno na Pomorzu...
Ja chce bugaboo ale tez używany bo ceny nowego jak z kosmosu

Ja miałam jedną wizytę dopiero (w 10 tc, tydzień temu). Jeszcze nie miałam żadnego USG. Pierwsze będzie dopiero 12 listopada. (jedno z dwóch, które mi zrobią) A kolejną wizytę mam po 20 lutym . (w 28 tc) Ciekawe jak to wytrzymam psychicznie .
Tez będę mieć podobnie tylko tu w UK jest miedzy 21 a 24tc drugie i ostatnie usg i chyba zwariuje w tym czasie. Potem chce iść prywatnie po 30stym tygodniu żeby sprawdzić co u maluszka

Co do spacerów. Ja jak nie wychodzę z domu chociaż na chwile to czuje się okropnie. Chociaż ten spacer 5min żeby zaprowadzić córki do szkoły daje różnice niz siedzenie w domu. Teraz córki miały tydzień ferii i było kilka dni co wiało i padało okrutnie i myślałam ze zwariuje
 
Ja o wózkach nie myślę jeszcze, pozbylismy się wszystkiego po dziaciach, więc czeka nas zakup wyprawki od a do z ale to za kilka miesięcy.
Dziewczyny gdzie kupujecie ciuchy ciążowe? Żeby nie wydać majątku na 4 miesiące chodzenia. Muszę kupić kurtkę zimową, jakiś sweterek, jeansy, może kiecke.
 
reklama
Ja mam drugie i zarazem ostatnie USG w 20 tc. Wykonuje się je tutaj między 18 a 22 tc. W Szwecji jeśli masz poniżej 35 lat (w niektórych miejscowościach poniżej 32 lat) to ma masz wykonywane tylko to jedno USG przez całą ciążę. Mnie z racji wieku wykonają aż 2.

A jaki model Bugaboo ci się podoba?

Ja chce bugaboo ale tez używany bo ceny nowego jak z kosmosu


Tez będę mieć podobnie tylko tu w UK jest miedzy 21 a 24tc drugie i ostatnie usg i chyba zwariuje w tym czasie. Potem chce iść prywatnie po 30stym tygodniu żeby sprawdzić co u maluszka

Co do spacerów. Ja jak nie wychodzę z domu chociaż na chwile to czuje się okropnie. Chociaż ten spacer 5min żeby zaprowadzić córki do szkoły daje różnice niz siedzenie w domu. Teraz córki miały tydzień ferii i było kilka dni co wiało i padało okrutnie i myślałam ze zwariuje
 
Do góry