reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Oo matko dziewczyny, ja bym zwariowała jakby u mnie rodzinie panowały takie konwenanse. Jakbym miała się zastanawiać komu powiedzieć i w jakiej kolejności to pewnie bym do dzisiaj nie zrobiła tego [emoji28]
Ale wiadomo wszystko zależy od rodziny, w każdej panują inne zasady. Ja się tylko ciesze, że u mnie jest tak lajtowo i nikt za bardzo nie wtrąca się w nasze życie.
A mieszkasz w bloku ?
Ja ogolnie dbam żebyśmy codziennie przebywali chociaż trochę na świeżym powietrzu, niekoniecznie musi być to spacer ;) chociaż ja z synem na poczatku potrafilam nawet po 3 godziny spacerowac :) nie cierpię siedzenia w domu, chociaż czasem wystawialam wózek na taras jak mi sie nie chcialo iść [emoji23]
Mieszkamy w bloku, 2 piętro. Z wózkiem nie ma problemu, trzymamy go na parterze na klatce, wiec to nie jest też kwestia tego, że nie chce mi się tarabanić z wózkiem ;)
No dla niechodzącego dziecka to raczej tylko spacer, na plac zabaw nie puszczę, samo się nie pobawi.
 
reklama
Nam wyznaczyli na 5.03 na nieklanskiej w Warszawie! Tez byłam załamana, ze tyle czasu. Ale poszłam prywatnie do chirurga wzięłam skierowania do szpitala i zaczęłam chodzić na konsultacje po szpitalach. I w szpitalu dziecięcym na Kopernik dali termin na 19.11 ( byłam u nich 9.10) w ogóle szpital śliczny, personel przemiły. Nie wiem skąd jesteś ale proponuje popróbować bo możliwe ze co szpital to inne terminy. W jeszcze jednym mówili wtedy o grudniu wiec tez zawsze był lepsza opcja
No niestety u nas w poblizu 100 km tylko dwa szpitale, gdzie jest chirurgia dziecieca. I w obu podobne terminy. Wybralam ten, gdzie pracuje lekarz ktory nas konsultowal.
 
BLIŹNIAKI:

1. Best Surprise Ever!

2. Best kept secret ever?

3. Surprise! We Had Twins AGAIN - Best Kept Secret - MirusFamilyMultiples

Tu masz trzy różne filmiki o bliźniakach, o których pary nie poinformowały aż do porodu.

Oraz też fajny filmik gdzie para powiedziała, że będą mieli chłopca a w rodzine było już 6 wnuczków i dopiero po porodzie wszyscy dowiedzieli się, że w końcu jest pierwsza dziewczynka.

BEST. BABY SURPRISE. EVER!

Wpiszcie sobie te tytule na youtube.
Dziękuję. Na pewno nadrobię. Mamusie bliźniaków pewnie rozłoży to na łopatki. @Kffiatek i @Crazy Girl musicie to zobaczyć
 
Oo matko dziewczyny, ja bym zwariowała jakby u mnie rodzinie panowały takie konwenanse. Jakbym miała się zastanawiać komu powiedzieć i w jakiej kolejności to pewnie bym do dzisiaj nie zrobiła tego [emoji28]
Ale wiadomo wszystko zależy od rodziny, w każdej panują inne zasady. Ja się tylko ciesze, że u mnie jest tak lajtowo i nikt za bardzo nie wtrąca się w nasze życie.Mieszkamy w bloku, 2 piętro. Z wózkiem nie ma problemu, trzymamy go na parterze na klatce, wiec to nie jest też kwestia tego, że nie chce mi się tarabanić z wózkiem ;)
No dla niechodzącego dziecka to raczej tylko spacer, na plac zabaw nie puszczę, samo się nie pobawi.
Nie musisz spacerować. Możesz na ławce usiąść, ksiazke poczytać;) ewentualnie na balkonie
 
U mnie jest literowka Inka445:)
Tak wiem, wyłapałam już zanim napisałaś :) I tak na końcu przelecę jeszcze wszystkie nicki. Swoją frogą na serio jest bardzo dużo przyszłych mam, które napisały prośbę o dołączenie, a nigdy nie udzieliły się na forum.
Mamusie, które będziecie miały małą różnicę wieku między dziećmi (mniej niż 2 lata) stawiacie na podwójne wózki, czy dostawki dla starszaka?
Dostawkę dla małej. U nas będzie akurat 2 lata równe. :D
Uwielbiam takie zabobony :) Człowiek cała ciąże nasłucha się wszystkich babcinych zabobonów i bądź tu mądry
Napisałam do Ciebie na priv o grupie zamkniętej bo chętnie dołączę !:)
Żebyś wiedziała :)

my dojechaliśmy do miejsca docelowego, dziwny temat bo nie mogę jechać jako pasażer(mdłości max!!!), muszę jechać jako kierowca - wtedy jest ok haha :D
 
reklama
Do góry