reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej dziewczyny :)

opisywałam jakiś czas temu historie mojego naturalnego cudu. Dziś mam już 11t4d, termin na 16 maja. Wczoraj niespodziewanie zwykła wizyta przekształciła się w prenatalne, bo termin miałam na 12.11. Lekarz stwierdził, ze może byc za późno albo po prostu chciał już mnie mieć z glowy;) Z dzidzia Ok, czekam jeszcze na wyniki z krwi. I tu moje pytanie -ile czekacie na wyniki pappa? Bo ja mam czekac 2 tygodnie i wydaje mi się to bardzo dużo.
 
reklama
Dziewczyny macie coś na wzdęcia? W sensie wydaje mi się ze to są wzdęcia, wszystko mi w środku bulgocze, przelewa się i jakby coś tam pływało w środku. Dodatkowo jeszcze czasami zakłuje mnie raz po jednej stronie raz po drugiej jakby jajniki albo pachwiny. Masakra jakaś dzisiaj... :dry:
Ja tak samo. Jem 3-4 suszone śliwki dziennie i mi pomaga. Kupiłam tez otręby i dodaje łyżkę do płatków bądź owoców.
 
Dziękuje za słowa otuchy[emoji173]

Ostatnio mi kolazanka na moje „zmartwienia” powiedziała, ze naprawdę to zaczne się martwic o dziecko jak się urodzi :cool2:

To prawda.
Wczoraj byliśmy na konsultacji u anestezjologa. I ta opowiadała o całym procesie usypiania i, ze jak pojedzie mój mały ( 13 miesięcy) na operacje to sam i potem będzie Sam leżał na pooperacyjnej pod kontrola lekarzy i ul wszystko będzie dobrze po przebudzeniu to mi go oddadzą na odział.
Myśl ze on sam będzie się budził z narkozy tak mnie złapała za serce ze tak się rozpłakałam.
Już chciałabym by było po a to jeszcze 3 tygodnie...

Ps. Operacja przepukliny kiedyś pisałam jak to mu się zaklinowała. Także wada wrodzona p której się dwiedzielismy jak już był z nią problem
 
Dzień dobry dla wszystkich!

Ja robię prenatalne w Szwecji i tu pobierają krew równo 2 tyg przed USG.

Hej dziewczyny :)

opisywałam jakiś czas temu historie mojego naturalnego cudu. Dziś mam już 11t4d, termin na 16 maja. Wczoraj niespodziewanie zwykła wizyta przekształciła się w prenatalne, bo termin miałam na 12.11. Lekarz stwierdził, ze może byc za późno albo po prostu chciał już mnie mieć z glowy;) Z dzidzia Ok, czekam jeszcze na wyniki z krwi. I tu moje pytanie -ile czekacie na wyniki pappa? Bo ja mam czekac 2 tygodnie i wydaje mi się to bardzo dużo.
 
Hej kobietki. Chyba regres snu mamy za sobą bo mała daje pospać prawie do 8 !!! Aczkolwiek ja w nocy się budzę z uczuciem palenia w żołądku :(

@Pszczoła2020 ja kupiłam poofi w kształt cyfry 9 i jest mega. :)
@SweetHope nie tak wszystkie bo ja mam dopiero 19.11 !! :( Ale nie robię testu Pappa jednak. Obserwuje co się dzieje na forum i mam wrażenie, że jakkolwiek wyniki by nie wyszły to zawsze jest mega stres dla przyszłej mamy, a tego chce unikać.

@KINDERBUENOO88 będzie dobrze! Ale strasznie musisz się stresować, współczuje :( To prawda w 100%, że zmartwienia w ciąży to pikuś w porównaniu z tym co się dzieje jak dzidzia już jest na świecie :)
 
Dzięki wielkie , pozdrawiam z moim 60i .


Firma to Unikat, koleżanka z większym biustem poleca i mówi że to podwójne wzmocnienie działa. Mi ciężko się wypowiedzieć z moim 65C
 
reklama
Do góry