reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, mam problem. Usg genetyczne mam wyznaczony dopiero na 22 listopada, według OM to będzie 13+5( według usg ciąża jest starszy o jakieś trzy lub cztery dni).
Zastanawiam się i trochę martwię czy to nie jest za późno? Mało tego… Moja lekarz kazała mi się pokazać z kompletem badań 27 listopada co jest nierealne bo na sam wynik czekam 14 dni. Zastanawiam się jakie ma znaczenie aby dość szybko pojawić się z badaniami. Być może szukać gdzie indziej terminu...
 
reklama
Dziewczyny, mam problem. Usg genetyczne mam wyznaczony dopiero na 22 listopada, według OM to będzie 13+5( według usg ciąża jest starszy o jakieś trzy lub cztery dni).
Zastanawiam się i trochę martwię czy to nie jest za późno? Mało tego… Moja lekarz kazała mi się pokazać z kompletem badań 27 listopada co jest nierealne bo na sam wynik czekam 14 dni. Zastanawiam się jakie ma znaczenie aby dość szybko pojawić się z badaniami. Być może szukać gdzie indziej terminu...

Może być za późno... chyba lepiej poszukać terminu gdzieś indziej, bo nawet dzień spóźnienia uniemożliwia pomiary.
 
Dziewczyny, mam problem. Usg genetyczne mam wyznaczony dopiero na 22 listopada, według OM to będzie 13+5( według usg ciąża jest starszy o jakieś trzy lub cztery dni).
Zastanawiam się i trochę martwię czy to nie jest za późno? Mało tego… Moja lekarz kazała mi się pokazać z kompletem badań 27 listopada co jest nierealne bo na sam wynik czekam 14 dni. Zastanawiam się jakie ma znaczenie aby dość szybko pojawić się z badaniami. Być może szukać gdzie indziej terminu...
Ja byłam na prenatalnych wczoraj 12+6. Dziecko większe o 5 dni z USG. Już nie było łatwo. Poszukalabym gdzie indziej.
 
Dziewczyny, mam problem. Usg genetyczne mam wyznaczony dopiero na 22 listopada, według OM to będzie 13+5( według usg ciąża jest starszy o jakieś trzy lub cztery dni).
Zastanawiam się i trochę martwię czy to nie jest za późno? Mało tego… Moja lekarz kazała mi się pokazać z kompletem badań 27 listopada co jest nierealne bo na sam wynik czekam 14 dni. Zastanawiam się jakie ma znaczenie aby dość szybko pojawić się z badaniami. Być może szukać gdzie indziej terminu...
Ja bym próbowała gdzieś indziej bo najlepiej robić w 12 tyg. W sumie nie wiem dlaczego ale tak w każdym gabinecie piszą. Aczkolwiek do 14 można robić. Tylko jie jest to optymalny tydzień. Jak jie znajdziesz terminu wcześniej to tam masz zaklepany.
 
Może być za późno... chyba lepiej poszukać terminu gdzieś indziej, bo nawet dzień spóźnienia uniemożliwia pomiary.

No właśnie już znalazłam termin u drugiego lekarza którego poleciła mi moja doktor, tylko jest z innego miasta. Usg 12+3 wg OM (według usg ciąża jest starszy o jakieś trzy dni).
I pięć dni wcześniej mam zrobić krew czyli po 11 tc.
Będzie Ok???
 
Ja będę miała prenatalne 13+1, mi lekarz mówił że do końca 13 spokojnie mogą być, gorzej z późniejszym tygodniem.

Kurczę… Właśnie mam problem bo według usg ta ciąża jest starsza o jakieś trzy, cztery dni. Komfortowa jest otyle że jest to klinika obok mojego mieszkania no ale wiadomo… Jak trzeba to trzeba.
 
reklama
Kurczę… Właśnie mam problem bo według usg ta ciąża jest starsza o jakieś trzy, cztery dni. Komfortowa jest otyle że jest to klinika obok mojego mieszkania no ale wiadomo… Jak trzeba to trzeba.
Jak ja się na usg umawiałam to mi napisali, że doktor wykonuje badania od 11+5tc do 13+6tc. Ja będę mieć wg OM 12+5 tc robione. Ciężko określić - masz na granicy. Ja bym chyba nie czekała.
 
Do góry