reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@Asiczek84 dziekuje bardzo zaraz smigam do apteki.

Ja uwielbiam basen, niesamowicie mnie to wycisza i odpręża. Ale z racji L4 zostaliśmy z jednym autem wiec tylko w weekendy smigam.

Jak tylko znajdę samochód napewno częściej.
Tez polecam;);)
 
reklama
Czytam te posty i płacze. Chyba dzisiaj powstrzymam się od wchodzenia na watek. Albo hormony, albo nie sądziłam że mam taką słabą psychikę. Może gorzej znoszę takie wiadomości będąc sama w ciąży. Jakoś wszystko wizualizuje od razu[emoji22]
 
U mnie identyczna różnica będzie
emoji106.png
emoji4.png


Powiedz mi jak teraz się dogaduje rodzeństwo? Moje dziewczyny niestety wojna non stop..
Moi chłopcy super się dogaduja. Wiadomo czasem zdarzają się kłótnie :)

Mój najstarszy syn miałby teraz 11 lat. Nie ma dnia żebym nie myślała o nim :( Gdyby lekarze nie zatrzymywali na siłę porodu to może wszystko by się inaczej potoczyło :(
 
Wiec dziewczyny zmieniamy temat. Jak wam mija weekend. Ja przez te okropne mdlosci nie mam na nic sily. A najgorsze w tym wszystkim to, to ze tylko jedzenie mi pomaga. Jak bede tyle wcinac to na koniec bede wielorybem.
 
Mi lekarz przepisał leki na mdłości., ale narazie pomaga mi imbir więc nie będę się faszerowala[emoji4]
Wiec dziewczyny zmieniamy temat. Jak wam mija weekend. Ja przez te okropne mdlosci nie mam na nic sily. A najgorsze w tym wszystkim to, to ze tylko jedzenie mi pomaga. Jak bede tyle wcinac to na koniec bede wielorybem.
 
Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?
 
Oczywiście, że nie. Mój lekarz nawet zalecił jedną kawę dziennie lekką sypana. A, że ja pije rozpuszczalną z mlekiem to mówił, że nawet lepiej :) tylko ja chwilowo mam odrzut, wolę cappuccino :p
Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?
 
Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?
Podobno filiżanka dziennie nie szkodzi. Ja pije bo bez kawy to nie do życia jestem. Czasem zamiast zwykłej wypije inke.
 
reklama
Do góry