reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?
Mnie specjalnie nie ciągnie do kawy, przed ciążą pilam po 2-3 a czasem 4 dziennie. Teraz pije jedną na czczo z rana- to jedyna rzecz ktora mi pomaga na zaparcia ;)
 
reklama
Ja odkryłam ze na zaparcia świetnie w moim przypadku sprawdza się pomelo. Rano ledwo zdążam do toalety a jak wychodzę to ze dwa kg lżejsza. Tylko strasznie dużo dziubaniny przy obieraniu. Polecam może komuś tez pomoże:)
 
Ja już też wróciłam do picia kawy, bo mnie przestało odrzucać :)

Ja też mam straszne zaparcia. A szczególnie cierpię po warzywach brokuły, Brukselka itp.
 
Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?

Spokojnie nawet z 3 dziennie można jak piłaś wcześniej
 
Dziewczynki, od trzech tygodni w ogóle nie piłam kawy bo mnie odrzucało. Dzisiaj zrobiłam sobie filiżankę kawy z ekspresu z dodatkiem mleka… Ale mówiąc wprost z tego względu że mam zaparcia a kawa często pomaga. No i nie oszukuję że dzisiaj mi wyjątkowo w chodzi ta kawa. Rozumiem, że jak wypije raz na jakiś czas to chyba nie robię Krzywdy dzidzi...?
dostałam dyspensę na 3 kawy dziennie, lekarka mówi że w ciąży ciśnienie jeszcze mi spadnie więc żebym nie chodziła jak zombie mogę pić kawę(tu zaznaczam: jestem niskociśnieniowcem)
Dziewczyny czy w dalszym ciągu miewacie bóle podbrzusza, rwanie w pachwinach i klocie w okolicach jajników?
właśnie myślałam dzisiaj czy was o to nie zapytać :) chyba ze 2 tygodnie nie kuły mnie jajniki, martwić się? czasem zdarza się ból podbrzusza, szczególnie jak mam dużo biegania w pracy ale wtedy siadam i przechodzi
 
@Pszczoła2020 Pocieszyłaś mnie. Ja też z natury mam bardzo niskie ciśnienie… Najniższe jakie miałam to 90 na 45, gdzie myślałam że pojadę na pogotowie bo przemywałam się w rękach. Teraz mam trochę wyższe, co nie zmienia faktu że i tak codziennie chodzę ledwo żywa.[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Jak słyszałam o zaparciach w ciąży to przerażało mnie najbardziej! Czytam Wasze wpisy i nie zazdroszę, bo wyznaje motto mojego 5 letniego chrześniaka: „dzień bez kupy jest do dupy”
Nie narzekam na gorsze trawienie, wręcz przeciwnie, chyba zacznę jeść śniadanie pod drzwiami od toalety
 
reklama
Do góry