reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry!
@Moni_89 czekamy na dobre wieści! Bo już pewnie jesteś po? :)

My właśnie wstałyśmy jakieś 20 minut temu (szok po 8!! ) :D Tak mnie ssie od rana i w nocy, że nie wiem co się dzieje ..
właśnie pasztet i ogórek kiszony na kanapeczki nam wjechał - zjadłam i zonk :( Ehh.. a już myślałam, że będzie lepiej. W nocy jak wstaje zrobić córce mleko wyjadam ptasie mleczko ... :o Mam nadzieje, że lada chwila zapanuje nad tym bo ile można? Będę gruba :(
Dzisiaj apka pokazała mi 8+0 czyli rozpoczynam 9 tydzień :) Mam nadzieje, że zacznie zaraz się wszystko wyciszać. Chociaż przypomniało mi się, że 9 tc był ostatnio dla mnie najgorszy...
Oj, też się właśnie to ssanie u mnie włączyło a dodatkowo poteguje je to ze nie mam na nic ochoty.
Czy ktoś polował dziś w Lidlu na jeansy ciążowe?? Ja kupilam te jasne rozm. 36 i 38 baaardzo fajne jak za tą cenę...tylko myślę który rozmiar zostawić...ehhhZobacz załącznik 1034750
Ja bym brala jedne i drugie, mi w pierwszej ciąży przydaly sie 2 rozmiary.


Zmęczona jestem, padam na twarz. Ledwo sie zebralam zeby pojechac na pobranie krwi a zaraz po syna trzeba do szkoly jechac, ogarnac obiad i skonczyc przemeblowanie.
Kiedy bedzie ten 13tc zeby juz zyskiwac energie, nie wiem jak przetrwam jeszcze te 3 tygodnie [emoji57]

Jeszcze 2.5 tygodnia i ja tez w końcu zobacze swoja fasolke, zazdroszczę Wam tych wizyt. Ja bym chociaz chciala wiedziec czy jest wszystko ok i ile brzdacy tam jest, ta niepewności mnie zabija.
 
reklama
Gratuluję wizyt. Zazdroszczę, bo ja dopiero w listopadzie zobaczę swojego fasolka na prenatalnym.. Ale mam nadzieję, że czas szybko zleci jak leciał teraz. Co dziś na obiad robicie? Ja niedługo idę po starszaka do przedszkola i coś będziemy gotować tylko co???hmmm
 
Gratuluję wizyt. Zazdroszczę, bo ja dopiero w listopadzie zobaczę swojego fasolka na prenatalnym.. Ale mam nadzieję, że czas szybko zleci jak leciał teraz. Co dziś na obiad robicie? Ja niedługo idę po starszaka do przedszkola i coś będziemy gotować tylko co???hmmm
U nas kurczak z warzywami ( marchewka, pora, papryka, pieczarki) i makaronem [emoji4]
 
Akurat mi się udało zobaczyć [emoji4] lekarz mówił Żebym się nie zastawiala bo w tym wieku fasolki nie ruszają się non toper, a nie chce za długo robić mi usg. A tu niespodzianka praktycznie bo 30 sekundach zobaczyłam.
Ja już nie będę się stresować.
Mój lekarz mówił, że brak objawów może ale nie musi być niepokojący.
Ja już daje na luz[emoji8][emoji1768][emoji3059]
Pamietam jak dopiero rozmawiałyśmy o stresie bo brak objawów itd :) jak widać musimy się z tego cieszyć ze co i raz można odetchnąć.
Mega się cieszę!
Jak widziałaś ruchy dziecka to moze i ja zobaczenia środę bo mam wizyte a idziemy jakoś równo( termin mam niby na 24.05)
 
A ja właśnie jem zamówiona pomidorowke a wcześniej naleśniki z serem polane sosem jagodowym , więc mój mąż jak wróci z pracy też będzie miał obiad w restauracji ,bo mnie tak mdli ,że nie jestem w stanie gotować
 
reklama
Do góry