reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
No mi lekarz napisał 13+6 najpóźniej więc też myśle że te 12+7 jest ok.
Ja jeszcze nie wiem kiedy mam prenatalne. W Czwartek mam wizytę, więc się podpytam.
A ja dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam co najlepsze z głodu [emoji1787]
Mamusie A czy Wy pijecie kawę? 3 mam kciuki za wszystkie wizytujace[emoji4]
Ja nie piję ale tylko i wyłącznie dlatego, że mnie mdli na jej zapach i widok :) Nie smakuje mi o dziwo, że normalnie ze mnie kawosz :) Za to wchodzi nieźle mi Inka :)

Dziewczyny dzisiaj piersi chcą mi eksplodować :( Taki ból - a jeszcze stanik uwiera, a ja samo załatwianie mam :( ehh..
 
Hej, a ja nie robie prenatalnych. Tzn, robie zwykle usg w przyslzym tygodniu. Mam 28 lat. Uznalam, ze ewentualnie jak lekarza cos zaniepokoi to zrobię.

No właśnie jakoś ja też się zakręciłam A robię usg po prostu , które na tym etapie jest wymagane.

Ja też zaraz 28, jesteśmy rówieśniczkami :)
 
A Ciebie bolą cały czas? Mnie to etapów kilka razy na dzień ale głównie z rana i wieczorem.
No mi lekarz napisał 13+6 najpóźniej więc też myśle że te 12+7 jest ok.
Ja nie piję ale tylko i wyłącznie dlatego, że mnie mdli na jej zapach i widok :) Nie smakuje mi o dziwo, że normalnie ze mnie kawosz :) Za to wchodzi nieźle mi Inka :)

Dziewczyny dzisiaj piersi chcą mi eksplodować :( Taki ból - a jeszcze stanik uwiera, a ja samo załatwianie mam :( ehh..
 
Ja jeszcze nie wiem kiedy mam prenatalne. W Czwartek mam wizytę, więc się podpytam.
A ja dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam co najlepsze z głodu [emoji1787]
Mamusie A czy Wy pijecie kawę? 3 mam kciuki za wszystkie wizytujace[emoji4]
Ja już po malu wracam do kawy :) przez dłuższy czas nie piłam wcale bo mnie mdlilo.


Ja prenatalne mam 5 listopada. Będzie to 12t3d :) to jedyne badania za które muszę zapłacić. Ciążę prowadzę na NFZ, tylko ns pierwszej wizycie byłam prywatnie.


U mnie już coraz lepsze samopoczucie. Mdłości prawie już ustąpiły. Mam więcej energii i już nie chodzę taka senna i zmęczona. Jedynie piersi bolą i wyglądają jakbym sobie silikon wstrzykla. Szkoda, że po karmieniu znowu będą flaki :(
 
reklama
A to nie za szybko? Wg mnie jest jeszcze sporo majówek, które nas na razie tylko podczytują i sporo takich, które jeszcze tu nie trafiły. Dajmy Im szanse[emoji12]
Racja. Wątek zamknięty będzie spoko, ale trochę później. Jesteśmy dopiero we wczesnych ciążach i dużo majowek może jeszcze do nas dołączyć :D myślę, ze tak za miesiąc dwa byłoby ok[emoji3526]


Witam się w poniedziałek :) ja zrobiłam dziś barszcz czerwony i zaczynam suplementowac zelazo. Z racji mojej anemii czas zacząć jeść buraki i inne z zelazem... Powodzenia wszystkim wizytujacym w tym tygodniu[emoji3526]
 
Do góry