reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny, nie chcę zabłysnąć pytaniem ;)ale po co robić wątki zamknięt skoro i tak potem KAŻDEGO, kto poprosi o dołączanie do tego wątku, dodaje sie? Jakby, jaka jest idea tego?
 
Dziewczyny, nie chcę zabłysnąć pytaniem ;)ale po co robić wątki zamknięt skoro i tak potem KAŻDEGO, kto poprosi o dołączanie do tego wątku, dodaje sie? Jakby, jaka jest idea tego?
no żeby postronne osoby nie mogły podgądać tych wszystkich intymnych rzeczy o których bedziemy pisac :), no i będziemy mogły byc bardziej otwarte w kwesti pisania o sobie.
 
Wydaje mi się, że chodzi o to aby nikt nie czytal naszych postów nie licząc Majowek 2020[emoji4]
Dziewczyny, nie chcę zabłysnąć pytaniem ;)ale po co robić wątki zamknięt skoro i tak potem KAŻDEGO, kto poprosi o dołączanie do tego wątku, dodaje sie? Jakby, jaka jest idea tego?
 
Hmmm tak czytam Was i nie za późno idę? 12+7! To praktycznie koniec 13 tygodnia .. ;)
Mój gin powiedział zeby zmieścić się w terminie 11tc 13tc czyli 12+7 jest ok
Hej, a ja nie robie prenatalnych. Tzn, robie zwykle usg w przyslzym tygodniu. Mam 28 lat. Uznalam, ze ewentualnie jak lekarza cos zaniepokoi to zrobię.
Ja również mówiąc o prenatalnych mam na myśli tylko usg. :)
Skończyłam w weekend 34 lata, więc jeszcze mieszczą się w tej granicy wieku gdzie nie wymagają, jeśli wszystko jest ok w trakcie wywiadu :)
 
Racja. Wątek zamknięty będzie spoko, ale trochę później. Jesteśmy dopiero we wczesnych ciążach i dużo majowek może jeszcze do nas dołączyć [emoji1] myślę, ze tak za miesiąc dwa byłoby ok[emoji3526]


Witam się w poniedziałek [emoji4] ja zrobiłam dziś barszcz czerwony i zaczynam suplementowac zelazo. Z racji mojej anemii czas zacząć jeść buraki i inne z zelazem... Powodzenia wszystkim wizytujacym w tym tygodniu[emoji3526]

Na anemie bardziej Ci polecam rodzynki sułtanakie, biała rzodkiew i zielona pietruszkę.
PS. Mam anemięi z powodu swojej choroby to są lepsze źródła [emoji1303]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jeszcze nie wiem kiedy mam prenatalne. W Czwartek mam wizytę, więc się podpytam.
A ja dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam co najlepsze z głodu [emoji1787]
Mamusie A czy Wy pijecie kawę? 3 mam kciuki za wszystkie wizytujace[emoji4]

Nie wchodzi mi kawa. A piłam tylko rozpuszczalną teraz już bez kawy a herbata rzadko.

Racja. Wątek zamknięty będzie spoko, ale trochę później. Jesteśmy dopiero we wczesnych ciążach i dużo majowek może jeszcze do nas dołączyć :D myślę, ze tak za miesiąc dwa byłoby ok[emoji3526]


Witam się w poniedziałek :) ja zrobiłam dziś barszcz czerwony i zaczynam suplementowac zelazo. Z racji mojej anemii czas zacząć jeść buraki i inne z zelazem... Powodzenia wszystkim wizytujacym w tym tygodniu[emoji3526]

Polecam też szpinak. Rośliny straczkowe, orzechy, pietruszka liście,
Albo sok z surowego buraka z jabłkiem i marchewką i kroplami oliwy z oluwek bo witaminy ADEK bez tluszczu sie nie wchłoną.
 
Do góry