reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja zjadłam pierogi i zaluje. Jest jeszcze gorzej. A i migdały ani nic z tych domowych sposobów nie pomaga.. No nic. Jutro mam wizytę i powiem lekarzowi. Może coś zaradzi
 
Hej dziewczyny. Witam was serdecznie. Mam na imię Paulina, mam 29 lat i oczekuje drugiego dzieciaczka. Moj synek tez jest z maja :) wlasnie bylam u lekarza i wszystko jest ok, serduszko bije, termin na 24.
Troche was podczytywalam ale cierpie na brak czasu ;) nie wiem czy uda mi sie byc tu regularnie. Praca i syn wypelniaja moj kalendarz po brzegi :)
 
Co do objawów to w pierwszej ciąży w 1 trymestrze jedynie bolały mnie piersi i to nie zawsze. Czasem nie bolaly po kilka dni i sie stresowalam ;) mdłości nie mialam w ogóle.
W tej ciąży piersi mnie nie bolą za to mdłości mam 24h na dobę [emoji1785]
 
Dziewczyny nie nakręcajcie się! To nic nie znaczy ze nie ma objawów, każda z nas, każda! ma inaczej i co dzień czuje się lepiej lub gorzej. Takie uroki ciąży. Zobaczycie ze będzie okey, tylko po co ten stres? Szczerze - to moje 3 forum (3 ciąża) i nigdy nie pisałyśmy tyle o stratach, obawach i przeczuciach. Musimy być dobrej myśli, wszystko jest okey!

Któraś z dziewczyn pytała o wzdęcia - jeśli towarzysza im zaparcia to polecam B*oldaloin - ziołowe tabletki które pozwolił brać gin, do tego E*spumisan i powinno być lżej - na mnie to działa :)
Ja właśnie skończyłam robić obiad :) Pełna miska klusek z mięsem :)

Co do leków każda z Nas niech lepiej spyta swojego lekarza bo ma inny organizm i różnie może być.

Ja do kuchni nawet nie daje rady wchodzić na dłużej, każdy zapach drażni i od razu mdli ostatnio u nas z obiadami ciężka sprawa. Także zazdroszczę gotującym

Ja mogę gotować ale też mnie mdli i nie zawsze mogę to jeść.

Cofam wszelkie narzekania na brak objawów… Poszłam do sklepu i zwymiotowałam pod samymi drzwiami. Ale wstyd

Współczuję...
 
reklama
Do góry