reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Nie wytrzymam dziś... Mam takie mega mdłości a jednocześnie jestem taka głodna, że nie wyrobię.. Do 10 jeść nie mogłam bo byłam w labo na badaniach a potem jak zjadłam to do teraz mnie trzyma i w gardle stoi... Eh. Może guma pomoże... [emoji21][emoji21] Helpppunkuu
 
reklama
Z mojego sprzątania blada dupa… Od samego rana jak wstałam tak leżę i jest mi niedobrze, wstręt do jakiegokolwiek jedzenia. Tylko kwaśny kefir mi w chodzi.
Chodzi za mną jeszcze Kwaśna Pomidorówka i chyba uśmiechnę się do teścia
Ja mam dzien pod tytułem: cos bym zjadla, ale nie wiem co. Mdli mnie niesamowicie i piersi mocno bolą.
 
No wlasnie ja mialam jednorazowe jasnorazowe plamonie. Poprostu na wkladce jakas plama. Lekarz dal mi duphaston. Usg mialam robione w sobote i wszystko bylo dobrze. Ale z racji ze nudnosci dzisiaj brak to sie schizuje ze moja cuaza już się zakonczyla. Jutro wiwczorem kolejna wizyta i bardzo sie jej boje.
Tu się uspokoj. Zleci do jutra w moment
 
Ja mam dzien pod tytułem: cos bym zjadla, ale nie wiem co. Mdli mnie niesamowicie i piersi mocno bolą.
A ja jeszcze w niedzielę mialam nudnosci a teraz nic. Boje sie coraz bardziej ze cos niedobrego stalo. Przecież nie moga znikanac w 7 tyg. tak.nagle. W dodatku caly czas boli mnie brzuch jak na okres. Ja do jutra oszaleje, a jak pozniej to wszytsko przezyc.
 
A ja jeszcze w niedzielę mialam nudnosci a teraz nic. Boje sie coraz bardziej ze cos niedobrego stalo. Przecież nie moga znikanac w 7 tyg. tak.nagle. W dodatku caly czas boli mnie brzuch jak na okres. Ja do jutra oszaleje, a jak pozniej to wszytsko przezyc.
Wiecie co ja tez zaczynam czuc sie normalnie. Nie dolega mi juz zadna zgaga zaden bol zoladka zadne mdlosci - moze dzieki migdalom- czasami cos tam zakuje w podbrzuszu a no i piersi wieczorem bola najgorzej i tez zastanawiam sie czy wszystko jest ok ale trzymamy do piatku
Dziewczyny a wam tym ktore juz dzis mialy wizyty wielkie gratulacje i tulaski a za te ktore jeszcze bd wizytowac dzis trzymam kciuki :-*
 
Ja próbuje jeść te migdały ale to absolutnie nie pomaga wręcz pogarsza. Najgorsze jest to że mam wyrzuty sumienia że nie zjadłam nic wartościowego.
 
Dziewczyny nie nakręcajcie się! To nic nie znaczy ze nie ma objawów, każda z nas, każda! ma inaczej i co dzień czuje się lepiej lub gorzej. Takie uroki ciąży. Zobaczycie ze będzie okey, tylko po co ten stres? Szczerze - to moje 3 forum (3 ciąża) i nigdy nie pisałyśmy tyle o stratach, obawach i przeczuciach. Musimy być dobrej myśli, wszystko jest okey!

Któraś z dziewczyn pytała o wzdęcia - jeśli towarzysza im zaparcia to polecam B*oldaloin - ziołowe tabletki które pozwolił brać gin, do tego E*spumisan i powinno być lżej - na mnie to działa :)
Ja właśnie skończyłam robić obiad :) Pełna miska klusek z mięsem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja do kuchni nawet nie daje rady wchodzić na dłużej, każdy zapach drażni i od razu mdli ostatnio u nas z obiadami ciężka sprawa. Także zazdroszczę gotującym
 
Do góry