reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kurcze, ale czaderskie zdjecie i podwojne szczescie [emoji173]
U mnie wszystko dobrze :) dostałam kartę ciąży. Dzieciaczki mają równo po 2,2cm i są dwuowodniowe jednokosmówkowe. Tylko serduszka biły im szybko bo 195 ale lekarz mówi że to w normie. Na razie wszystko rozwija się dobrze. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Śmiesznie leżą tak pod kątem prostym do siebie i głowy mają obok siebie. Miśki Haribo takie.
 
reklama
Hej
emoji173.png
Ale mnie tu dawno nie bylo, powoli nadrabiam zaleglosci. Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluje tym, ktore sa juz po pierwszych wizytach
emoji846.png

U mnie dzisiaj 7+3. Kolejna wizyte kontrolna (cale szczescie plamienia sie skonczyly)mam za tydzien w Czwartek. Oby wszystko bylo dobrze.
Piersi poki co przestaly mnie bolec , ale mecze sie z bezsennoscia..masakra.
Zasypiam dopiero ok pierwszej w nocy!!! Pozdrawiam Was
emoji847.png
To my idziemy lep w lep tez u mnie dziś 7+3! Super ze plamienia przeszły, u mnie dalej się utrzymuje brazowe plamienie i umówiłam się na jutro na wizytę prywatnie i zobaczymy co się dzieje i czy wszystko jest ok.
 
U mnie wszystko dobrze :) dostałam kartę ciąży. Dzieciaczki mają równo po 2,2cm i są dwuowodniowe jednokosmówkowe. Tylko serduszka biły im szybko bo 195 ale lekarz mówi że to w normie. Na razie wszystko rozwija się dobrze. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Śmiesznie leżą tak pod kątem prostym do siebie i głowy mają obok siebie. Miśki Haribo takie.
Gratuluje! Ale slodziaki [emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry