reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Witajcie Majóweczki.
Jestem po kontroli krwawienia. Mój ginekolog bardzo mnie uspokoił. Dzidziuś z bijącym serduszkiem też. Jestem przeszczęśliwa, że ciąża zdrowa. Nawet powiedział, że nie muszę brać duphastonu, ale jak chce to mogę, bo nic nie zaszkodzi. Ja już wiem, że z tabletek nie zrezygnuje. Ja uwierzyć w to nie mogę, że taka krew, a wszystko okazuje się idealnie. Zero zagrożenia poronieniem. Dlatego bardzo chciałam wszystkie Was uspokoić jeśli zobaczycie krew, że jeszcze nie wszystko przesądzone.
A ja jak mogę normalnie funkcjonować to lecę na zakupy, bo nic na obiad, 2 tygodnie zwolnienia, więc czymś trzeba zająć ręce.

Cieszę się że jesteś szczęśliwa i możesz odetchnąć z ulga. Teraz odpoczywaj
 
Hej po weekendzie. Dużo naskrobalyscie :D ja się czuję ciągle fatalnie, chyba z dnia na dzień coraz gorzej. Mdlosci nie odpuszczaja :(
 
Dziewczyny,
rzadko piszę bo jakaś zabiegana jestem a tu trudno nadążyć :)
Ja już po wszystkich badaniach typu kiła, toxo itp. Samopoczucie lepiej, mdłości mniejsze.
Co do serduszka, to ja om miałam 26.07, a na usg 9.09 był tylko pęcherzyk, ale pani doktor powiedziała surowo że to już ciąża i żeby się nie przejmować. Na kolejnym usg 23.09 był już zarodek i biło serce. Ale ja ogólnie mam długie nieregularne cykle.
Jeszcze mam uwagę do prowadzenia ciąży w enelmed - moim zdaniem to niemożliwe :) Byłam do tej pory u dwóch lekarzy w ramach prowadzenia ciąży i żaden mnie nie zbadał!!!! Dawali tylko skierowania. Terminy usg kosmiczne - po wizycie 3.09 dostałam termin na pierwsze usg na 2.10 - dla mnie lekka przesada żeby miesiąc czekać na potwierdzenie ciąży, szczególnie w moim wieku. Endokrynolog już w połowie września mi leki dostosowywała, a tak bym czekała na potwierdzenie ciąży na starych dawkach. Termin na usg prenatalne też dostałam chyba 2 dni po terminie :) ale za to każdy ginekolog namawiał na płatne badania genetyczne :) ogólnie bardziej marketing niż wizyta lekarska.
Dlatego chodzę prywatnie do lekarki poleconej przez koleżankę, ona ma usg w gabinecie i robi je w trakcie wizyty.
W enel bede robić tylko badania krwi i moczu.
 
reklama
Spokojnie. Na dniach pojawi się zarodek widoczny na usg
Dokładnie, miałam te samą sytuacje. Na pierwszym usg wyszło 5t0d i był tylko pęcherzyk, za 2 tygodnie już zarodek z sercem i maszyna zmierzyła 7t4d. Moja ciąża jest o tydzien „młodsza” niż wynika z om. Ale co sie przez te 2 tygodnie nadenerwowałam to moje :(
 
Do góry