reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mi zaczynają się około 11-12 i trwają do późnego wieczora... Ja już sama nie wiem co się dzieje czasem ze mną. Raz w drodze po mała do szkoły serce mi dziwne akcje odwalało.. I niestety ale zaczynam odczuwać lekkie ataki paniki czasem... [emoji20][emoji853] i do tego to bycie samą z dziećmi... Niech ten czas leci szybko..
Nie wiem.. Nie czuję się dobrze. Ja już chce się poczuć w miarę normalnie..

Ale przynudzam..
Mam podobnie z sercem, w żadnej ciąży nie łapałam takiej zadyszki, ostatnio szłam za córką, która jechała na hulajnodze i nie mogłam dotrzymać jej kroku, tak się zdyszalam :( a to dopiero początek...
 
reklama
@Aga10_2018 to nie stalowe nerwy, a strach. Zwyczajnie się bałam.
Niby chciałam już rodzić, ale liczyłam, że to jednak nie to hahahha..
Mi pęcherz musieli przebijac, na pełnym rozwarciu..

Dzień dobry :)
Pospalam ponad 10h! Ale nadal senna. Wstałam po 6,bo córka jechała z kółkiem przyrodniczym na Westerplatte. Zamknęłam za nią drzwi i do wyrka. Obudził mnie młody po 9,że głodny 8-)

Co do makijażu, to ja tylko poprawiam brwi, i maluję rzęsy.
Nie potrafię się malować, i nie lubię.
Mąż ostatnio mi mówi, że ładnie wyglądam.. Że ciąża mi służy :)
Obstawiam bardziej, że chce się poprzytulac, ale nie wie jak zagadać hahhahaha..

Zadyszki też mam. Nosze zegarek który mierzy mi puls, to po wejściu na 2 piętro, mam puls większy, niż mój biegający mąż.
Kręci mi się w głowie, serce wali, pot na plecach!! Masakra..
 
Ja się maluje bo lubie ;) w sumie nigdy nie miałam problemów z cera, dalej nie mam. Ale lubie nałożyć bb (swoją droga od razu z filtrem uv), pomalować sobie powieki, wyciągnąć rzęsy ;)
W sumie nie zauważyłam na razie żebym jakkolwiek inaczej wyglądała.

Ja z zadyszka tez mam problem. A jestem dosyć aktywna osoba i trochę mnie to wkurza.

My zaraz się zbieramy i jedziemy na zamek Ksiaz. Czeka mnie 10km spaceru (ale dla mnie to nic, normalnie robilismy i po 20-30km w soboty). Może będę miała apetyt :D
 
Ja się maluje bo lubie ;) w sumie nigdy nie miałam problemów z cera, dalej nie mam. Ale lubie nałożyć bb (swoją droga od razu z filtrem uv), pomalować sobie powieki, wyciągnąć rzęsy ;)
W sumie nie zauważyłam na razie żebym jakkolwiek inaczej wyglądała.

Ja z zadyszka tez mam problem. A jestem dosyć aktywna osoba i trochę mnie to wkurza.

My zaraz się zbieramy i jedziemy na zamek Ksiaz. Czeka mnie 10km spaceru (ale dla mnie to nic, normalnie robilismy i po 20-30km w soboty). Może będę miała apetyt :D
Moj ukochany zamek, byłam tam jako nastolatka i zakochalam sie w tym miejscu [emoji4]
 
Hej, rana na nogach . Gotuje zarzucajke bo tak za mną chodzi [emoji39][emoji39][emoji39]
Ciągle chodzę głodna. Ratuje się gumami do żucia. Bo bym jadła cały czas [emoji55][emoji854]
 
reklama
Ja nigdy nie mialam problemow w cerą, ale tez wygladam inaczej. Jakos prommiennie[emoji173]


Piękna jesteś <3
Jak każda Kobieta w ciąży.
Dzieje się magia mimo ze nie zawsze czujemy się na siłach ją czuć :D
Każdego dnia rośnie w nas mały człowiek.
Mój dzisiaj ewidentnie tylko by pił.
Tzn kompot wodę itd :D
Do alkoholu mnie nie ciągnie.
Mimo że ja z tych co bardzo lubi naleweczki ( akurat Mama ma z własnych owoców )
Wina
Bardzo lubię porto
Na szczęście zawsze w ciąży jest to temat NIE i jakoś mi nie przykro że moi po 13 będą próbować domowych nalewek .
A jak jest z Wami ?
Lubicie piwa 0% ?
Gaszą pragnienie ? Ja czasami lubię wypić 0% piwko . Lubię te zwykle Żywca klasyczne a czasami mnie na smaki najdzie.
Ale to od Święta.
Zetknęła się któras z Was z przypadkiem Dziecka chorego na FAS?
Ja nie .
 
Do góry