reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja bym sie wkurzyla ale dokładnie tak samo zrobili mi w pierwszej ciąży, niechcialM sie chwalic do 12tc a tu co chwile podchodzil ktoś z gratulacjami. Mi dzis rodzinna powiedziala ze tsh potrafi skakac i raz byc 4 a raz mniej, to jej tlumacze ze ja sie lecze od 4 lat i wiem jaki mi tsh skacze do góry i sie utrzymuje. Mowie do niej ze z synem w ciąży krwawilam w 9tc a nie mialam chorej tarczycy choc podejrzewam ze byly to poczatki wiec sie teraz obawiam skoro nikt nie chce mi lekow zwiekszyc, dodam ze jestem na dawce 125mg i na takiej jestem od roku nikt mi nic nie zwiększył a tsh 4 [emoji2356]
Jak mi jutro nie ustala w szpitalu wizyty na szynszy termin niz za tydzień mam przyjść i zbadac tsh za tydzień. Spróbuję, na razie plukam i ledwo oddycham, u mnie każde przeziębienie konczy sie zatokami i antybiotykiem wiec az drze ze strachu. U mnie tsh 4 a dawki mi nie chca zwiększyć [emoji2356]Ja tez niecodzienne czuje kłócia, mysle ze czym dalej tym coraz mniej je bedziemy czuć. Jak super [emoji6]Ja mieszkam po sasiedzku, u nas tez w 12tc ciazy, ale zaciekawila mnie ta klinika u Was z wcześniejszym usg, u nas tylko w nagłych przypadkach zrobia wcześniej.
Ja z synem bylam w Polsce w 6tc i 6d to juz wszystko bylo widac i slychac ale ja mam miesiaczki co 25-29 dni wiec to tez ma znaczenia. Poczekalabym do 7tc.
Ja nie wiem czemu jeden lekarz da leki na tarczyce a drugi nie. Ale swoją drogą wiele kobiet nawet nie wie, że warto badac tsh w ciazy a lekarz starej daty na to nie kieruje. A ciąże są zdrowe i dzieci donoszone. A tu człowiek się denerwuje i stresuje
 
Ja nie wiem czemu jeden lekarz da leki na tarczyce a drugi nie. Ale swoją drogą wiele kobiet nawet nie wie, że warto badac tsh w ciazy a lekarz starej daty na to nie kieruje. A ciąże są zdrowe i dzieci donoszone. A tu człowiek się denerwuje i stresuje
Moj lekarz kadr zawsze badać wszystko. Tak ze panie w diagnostyce oczami wywracają. Ale chyba faktycznie ci młodsi są bardziej do przodu.
 
Ja nie wiem czemu jeden lekarz da leki na tarczyce a drugi nie. Ale swoją drogą wiele kobiet nawet nie wie, że warto badac tsh w ciazy a lekarz starej daty na to nie kieruje. A ciąże są zdrowe i dzieci donoszone. A tu człowiek się denerwuje i stresuje
Ja zdecydowanie powinnam miec wyższą dawke ale tu jak widać nikt się nie przejmuje [emoji53]
Nawet to przeziębienie wiem ze jest przez zbyt wysokie tsh bo zawsze mnie coś lapalo jak mi skakało do góry.
 
Ja byłam na wizycie u swojego gina z 1 ciąży. Następna wizyta 23.10. Do tej pory mam zrobić iść genetyczne. Zaproponował też test pappa ale nie jest konieczny w moim wieku.


Wy robicie test?
 
W którym tygodniu powiedziałyscie bliskim(rodzica, tym bliższym znajomym ) ze jesteście w ciazy ?
Ja na razie nie mówię nikomu, jedynie 3 osobom bliskim z własnego otoczenia. A to dlatego, że i tak wystarczająco chodzę codziennie z humorkami a nie chciałabym się denerwować jak ktoś ciągle pyta jak się czuje. Także z tym jeszcze poczekam moment.
 
reklama
Do góry