reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
@Asiczek84 A ile wynosiła u Ciebie beta przy tym progesteronie ?

@Igraszka już bym przestała się tak martwić tym brzuchem gdyby mi lekarz zrobił usg i żebym widziała że ktoś tam faktycznie mieszka i dobrze się zadomowił, a tak to dupa- nie wiem nic :(
 
A macie jakieś dolegliwości? Typu ból podbrzusza klocie w jajnikach itp?
Od wczoraj czuję kłucie w lewym jajniku oraz ciągnięcie podbrzusza już od dłuższego czasu i tym akurat się nie martwię, ale jajnik mnie niepokoi... Jednak tłumaczę sobie, że to początek 8 tygodnia i nadal maciczka się rozrasta.
 
Ja w ogóle jie przypominam sobie żebym w pierwszej ciąży miała jakiekolwiek dolegliwości tym bardziej ze dowiedziałam się o niej jak byłam w 8 tygodniu. Wtedy już wszystko było widać. A teraz boli mnie wszystko i zastanawiam się na ile to ciaza a na ile stres.
 
U mnie progesteron 22 przy 855 bety ... no i znowu stres [emoji2356]muszę się ogarnąć, zmieniam chyba tego lekarza. Jak mam czekać 3 tyg do następnej wizyty to chyba oszaleje.
Umówiłam się już na wtorek na usg. Szybciej nie da rady. :(

Mi powiedział ze na początku ciąży niski progesteron to norma. A nie jest najniższy u Ciebie.
 
reklama
Do góry