reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No a jeśli już ta kropeczka jest to można wykluczyć jakas pozamaciczna itp? Nie wiem jak przetrwam ten tydzień. A jak na złość to mi się dłuży. Moj mąż jak skowronek ćwierka i doprowadza mnie tym do szału. Jest zdania ze skoro stał się cud to Już tak zostanie. Ja się cieszę ogromnie ale staram się nie napalać. Boje się okropnie rozczarowania. Ale masz racje trzeba myśleć pozytywnie. Zatem będzie dobrze:)

Tak, ja bylam na tak wczesnym etapie na USG poniewaz jestem po ciazy pozamacicznej jajowodowej. Na tak wczesnym etapie ciazy mozna zobaczyc tylko pecherzyk i tym sposobym jego lokalizacje! [emoji5]
 
reklama
Czesc :) mialam tak samo tez stwierdzilam ze jak sie nie uda to trudno... wypilam pol butelki wina i cyk! Zazkoczylo [emoji23] dopiero jak odpuscilam! Ja bylam na USG wlasnie w 5+0 tygodniu i widzialam pecherzyk i juz jakas kropeczka przy sciance zaczela byc widoczna. Teraz mam 23.09 USG i mam nadzieje zobaczyc juz seduszko! [emoji5] chociaz bardzo sie boje czy wszystko bedzie ok. Bedzie? Prawda. Trzeba bardzo mocno w to wierzyc! [emoji16]
Pewnie, że będzie wszystko ok!!! Zaufaj Bogu :)
Ja idę dzisiaj na wizytę. Zaraz mężuś będzie mi golił nóżki, bo przez tamte plamienia boję się schylać.

No a jeśli już ta kropeczka jest to można wykluczyć jakas pozamaciczna itp? Nie wiem jak przetrwam ten tydzień. A jak na złość to mi się dłuży. Moj mąż jak skowronek ćwierka i doprowadza mnie tym do szału. Jest zdania ze skoro stał się cud to Już tak zostanie. Ja się cieszę ogromnie ale staram się nie napalać. Boje się okropnie rozczarowania. Ale masz racje trzeba myśleć pozytywnie. Zatem będzie dobrze:)
Tak, ja byłam w 4 tygodniu zobaczyć i było widać pęcherzyk w odpowiednim miejscu. A w 7 tygodniu była już fasolka :)
 
A macie jakieś dolegliwości? Typu ból podbrzusza klocie w jajnikach itp?
Mnie od 2 tygodni boli brzuch i jajniki. Byłam u lekarza stwierdził że to normalne. No nie wiem... codziennie myślę.o tym bólu i tak się nakrecam, że boli jeszcze bardziej. Nie dostałam żadnych leków, Progesteron badalam tydzień temu i wynosił 22, endo mi powiedział że strasznie niski i że pewnie lekarz prowadzący się tym zajmie, tymczasem ginekolog nie powiedział kompletnie nic... Nie wiem czy zmieniać lekarza czy nie, chodzę do niego od prawie 10lat i teraz takie lekkie rozczarowanie , ogromny niedosyt czuje po wczorajszej wizycie... Nawet usg mi nie chciał zrobić, a jestem w trakcie 6 tyg. :(
 
Mnie od 2 tygodni boli brzuch i jajniki. Byłam u lekarza stwierdził że to normalne. No nie wiem... codziennie myślę.o tym bólu i tak się nakrecam, że boli jeszcze bardziej. Nie dostałam żadnych leków, Progesteron badalam tydzień temu i wynosił 22, endo mi powiedział że strasznie niski i że pewnie lekarz prowadzący się tym zajmie, tymczasem ginekolog nie powiedział kompletnie nic... Nie wiem czy zmieniać lekarza czy nie, chodzę do niego od prawie 10lat i teraz takie lekkie rozczarowanie , ogromny niedosyt czuje po wczorajszej wizycie... Nawet usg mi nie chciał zrobić, a jestem w trakcie 6 tyg. :(
Szkoda że USG nie zrobił...
Bóle brzucha tez mam, kłucie jajników, chociaż ostatnio się uspokoiło.. To też był dla mnie powód do zmartwień.. Wiec odpuściłam, nie będę się załatwiła każdą głupotą
Ty też się nue martw bóle podbrzusza są całkowicie normalne.. Dzidziuś potrzebuje miejsca :)
 
reklama
Do góry