reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze podobno powyżej 1000 nie mierzy się bety ponieważ coraz wolniej rośnie bądź dobrej myśli [emoji173] A masz jakieś objawy?
Mam dużą senność i od 3 dni mdłości, plus wydaje mi się, że troszkę biust mi urósł.. Jednakże to wszystko tak mnie mega stresuje, że nie wiem jak wytrwać w tym oczekiwaniu:p
 
Ja nie mierzyłam bety ani razu. Uważam, że jeśli coś ma się stać to i tak się stanie. Zrobiłam dwa testy i cierpliwie czekam na wizytę by określić czy wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie chciałam się narażać na niepotrzebny stres... Będzie co będzie... I tak już znoszę jajko do wizyty, a co by było gdybym zrobiła bete i byłoby coś nie do końca... To dopiero bym się stresów najadla czekając... W poniedziałek wizyta więc się dowiem dokładnie co i jak :)

PS. (z natury jestem osobą bardzo niecierpliwą jak o czymś się dowiem to musi być wszystko na już [emoji23] i się sobie dziwię, ze jeszcze nie poleciałam do lekarza szybciej sprawdzać) :D
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
Nazywam się Magda i mam 24lata i chciałabym do Was dołączyć. Zrobiłam test 2 września, pokazał dwie kreseczki i byłam najszczesliwsza na świecie.
Dzień później poszłam do ginekologa po zwolnienie, bo pracuje w szpitalu przy cytostatykach i nie chciałam ryzykować zdrowiem dzidziusia. Pani doktor nie chciała mi wystawić zwolnienia, kazała zrobić usg bo powiedziała, że pi samej bhcg, które wynosiło 2515 nie jest w stanie nic stwierdzić. Więc poszłam prywatnie do Top Medicalu, doktor zrobił mi Usg, powiedział, że to dużo za wcześnie, że to jakiś 3 tydzień ciąży bo pokazał się jakis pęcherzyk ok 4mm. Powiedział, żebym wróciła 2 października to wtedy coś więcej powinno być widać.
Ja oczywiście nie wytrzymałam i poszłam skontrolować poziom bhcg, bo chciałam wiedzieć czy wszystko ok.. No i właśnie zrobiłam 11.09 badanie, wyszło 12 135, a 13.09 znowu powtórzyłam i wyszło 17 308. Jak obliczyłam na kalkulatorze, jest to przyrost poniżej normy, bo ok 50%. Wczoraj byłam u ginekologa i powiedział, że on z samej bety nic nie może wyczytać, żebym przyszła w poniedziałek 16.09 na usg i dopiero wszystko się okaże. Dziewczyny, czy znacie przypadki, żeby z takiej zanizonej bhcg prawidłowo rozwijało się dziecko? Jestem tak załamana, bo starałam się ponad rok, że leżę w domu bezsilnie, ciągle płacze ze stresu i po prostu nie wiem co mam ze sobą zrobić...
Proszę o jakieś podpowiedzi ;(
Głowa do góry! Na pewno wszystko jest w porządku!! Beta idzie w górę a to najwazniejsze
Co do norm niestety się nie znam, robiłam betę tylko przy jednej ciąży, na potwierdzenie, że spada..i tak też było.
Przy dwójce wolałam się nie stresować i czekałam cierpliwie na wizyty :) tym razem mąż mnie wyganial, na betę ale się nie dałam. Czekam na lekarza.
 
Też zauważyłam tą ciszę tu na forum i stwierdzilam że pewnie każda albo śpi albo ja mdli.. Ja nie mam siły na nic przez te Mdłości.. Przynajmniej jestem mistrzem w powstrzymywaniu wymiotów...
 
ja zrobilam bete raz i przyrost byl dobry, na samym poczatku. Na usg dzidzius jest, teraz dostalam skierowanie na krew, mocz i juz na usg w 11-13tyg i czekam. Trzeba myslec ze co ma byc to bedzie i jakos sie nie przejmowac, ale wiem ze to nie latwe. Ja jestem przeziebiona, mialam jechac dzis do kolezanki na panienski, ok 100km od domu...ona w 6 mcu ciazy, tam domki drewniane, troche swiadkowa nie przemyslala wyboru. Ale ja mam temperature i czuje sie zle wiec zrezygnowalam.
 
@madziolina_p faktycznie ,lepiej nie ryzykować swojego zdrowia. Pobawisz się na ślubie :)

@Crazy Girl haha ja tak samo. dzisiaj chciałam pójść do lekarza po zwolnienie dalsze ale okazało się,że termin w pon dopiero na drugim końcu miasta...ciekawe jak tam rade z mdlosciami to wytrzymać :p

@Zelka88 mnie trochę brzuch wieczorem

@QueenMargo ja na rowerze jeździłam ale tak bardziej rekreacyjnie. Teraz nie miałabym siły
 
reklama
Czytam że wiele z was ma Mdlosci , a ja dopiero czwarty tydzień i zupełnie nic[emoji22]
To moja trzecia ciąża i mam nadzieje że tym razem się uda…
 
Do góry