reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień doberek wszystkim [emoji2960][emoji2960] wczoraj miałam badania prenatalne taki super lekarz mnie badał sprawdził wszystko a najbardziej główkę gdzie było podejrzenie wodogłowia na szczęście wszystkie wątpliwości lekarz rozwiał dziecko zdrowe jak ryba tak się strasznie cieszę bo już miałam czarne myśli... Prawdopodobnie będę miała dziewczynkę na 70% miłego dnia wszystkim życzę :*
Cuuudooowne niusy z rana[emoji3590][emoji3590][emoji3590] Gratuluję [emoji8] Teraz to już tylko radość [emoji106]
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja zaraz wstaje , odprowadze A do przedszkola A później zamierzam pójść do pracy w odwiedziny ;)

Miłego dnia wszystkim :)
 
Czesc dziewczyny [emoji8] [emoji8] gratuluje udanych wizyt [emoji8]fajnie sie czyta dobre wiesci z rana [emoji8]u mnie do wizyty jeszcze tydzien, ale juz blizej niz dalej. Pisalyscie wczoraj o usg. Ja prowadze ciaze w szpitalu i tam w gabinecie nawet nie ma aparatu Usg [emoji33]wyobrazacie to sobie w 21wieku? Trzeba dostac skierowanie na oddzial i tam robic,ale jak na razie nie dostalam ani jednego skierowania na usg na nfz. Wiadomo o co chodzi. Zeby do lekarza isc tez prywatnie, bo wtedy kasa [emoji33]ale zeby w szpitalu nie bylo aparatu do usg? My dzis mamy dzien w domu, za to jutro wybieramy sie po nowy fotelik do auta dla mlodej, a w sobote parapatowka u rodziny. Strasznie sie ciesze [emoji4]kupili w koncu dom po 20latach, nalezy im sie jak nikomu innemu [emoji4]

U mnie tez ostatnio zęby na topie i mloda jest tak niegrzeczna,ze szkoda gadac,w dodatku przy kp mnie strasznie gryzie. Nie wiem juz jak jej mam to tlumaczyc,ostatnio sie poplakalam z bolu i bezsilnosci.

Wierze ze dzis bedzie lepszy dzien, w koncu kiedys musi [emoji12][emoji12]
 
hej ja juz w pracy :) ja zaczełam rodzić naturalnie doszlismy do 8cm (dla mnie skurcze bezbolesne bardziej wkurząlo mnie to że każą mi leżeć) ale że młoda pośladkowo to miałam cc. Ja szybko śmigałam ale raz że dla mnie to nie byl ból to cięcie a dwa że nie lubie być zależna od innych. Teraz się okaże na razie lozysko blisko blizny mają monitorować. Z naturalnego boję się nie tyle bolu co miliona szwów które potem rozwalą mi zycie erotyczne :)
 
Ja miałam dwie cesarki. Po pierwszej było bardzo źle, miesiąc chodziłam opierana o wózek. A natomiast druga to jak już kazali mi wstawać (jakoś po 8/12h) to od razu sama wszystko przy małej, sama się mylam. Więc zależy jak się czuje :)
A ja mam pytanie do dziewczyn po CC, czy faktycznie tak bardzo boli po i prawie nie można się ruszyć? Ja się nasłuchałam strasznych historii i jestem przerażona.
 
I dzień dobry. Ktoś dzisiaj wizytuje?
Właśnie zjadłam śniadanie, zaraz musze iść znowu do przedszkola przebrać młoda. Mieli być ubrani na biało-czerwono, a ze mąż prowadzal to oczywiście mi nie powiedział [emoji849]
 
reklama
Ja jestem po naturalnym i CC i uważam że każdy jest beznadziejny ;) po naturalnym płakałam codziennie przez pół roku na samo wspomnienie (chyba jestem słaba psychicznie bo sam poród był bez komplikacji). Po CC najgorsze były dwa tygodnie po powrocie do domu, kiedy wszystko trzeba było przy dwójce malutkich dzieci ogarniać a brzuch bolał. Ale nie tak żebym brała przeciwbólowe, to było bardziej takie uczucie że zaraz ci wnętrzności wypadną na podłogę, jeśli podniesiesz coś ciężkiego ;) Co oczywiście nie miało miejsca :D boli w pierwszej dobie po CC, trzeba się ostrożnie na łóżku obracać, siadać i wstawać powoli. Ale do przeżycia.
Jak dla mnie to też obydwa porody są beznadziejne. Strach czuje coraz większy. Przed pierwszym się tak nie bałam jak teraz.

Dzień doberek wszystkim 🤭🤭 wczoraj miałam badania prenatalne taki super lekarz mnie badał sprawdził wszystko a najbardziej główkę gdzie było podejrzenie wodogłowia na szczęście wszystkie wątpliwości lekarz rozwiał dziecko zdrowe jak ryba tak się strasznie cieszę bo już miałam czarne myśli... Prawdopodobnie będę miała dziewczynkę na 70% miłego dnia wszystkim życzę :*
Super wieści.


Ja do mojej wizyty mam jeszcze 3 tyg a miałam ostatnia ponad tydzień temu. Nie dało rady wcisnąć mnie wcześniej. Gdyby coś mnie martwilo to mogę przyjechać wcześniej.
 
Do góry