reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczynki, ja jestem po dwóch poronieniach i na początku swojej trzeciej ciąży. To dopiero jakiś czwarty tydzień ciąży. Czy mam powód do paniki w związku z brakiem bólu piersi? To co mnie niepokoi, to fakt, że w poprzedniej ciąży podbrzusze bolało jak do okresu a teraz mnie tak ciągnie… Dosłownie – ciągnie i ale nie cały czas tylko kilka razy w ciągu dnia.

Ja też nie mam bólów piersi, bardziej czuje takie ciepło od środka jak rano wstaje, w pierwszej ciąży bolaly okropnie.
Podbrzusze mnie ciagnie co jakis czas ale najbardziej wieczorem [emoji16]

Co do ciuchów ciazowych ja już zamowilam, kilka mam wcześniej kupionych w razie w na przecenie [emoji846] a troche z końcówki poprzedniej ciazy bo te z początku to sie nie zmieszczę bo jak juz wspominalam +20kg niz w pierwszej ciazy.
Okazało się ze u nas w miescie nie można nigdzie dostac ciuchów ciazowych wiec wszystko online więc zamówiłam i jak cos odesle.

Dziewczyny czy którejś z Was lekarz zapisał kwas foliowy 5mg? Czytalam ze zaleca sie większą dawke przy nadwadze czyli jak u mnie, no i tarczyca powoduje podniesione ryzyko ale boje sie zebym nie przedawkowala razem z tabletkami ciazowymi [emoji848]
 
Ja też nie mam bólów piersi, bardziej czuje takie ciepło od środka jak rano wstaje, w pierwszej ciąży bolaly okropnie.
Podbrzusze mnie ciagnie co jakis czas ale najbardziej wieczorem [emoji16]

Co do ciuchów ciazowych ja już zamowilam, kilka mam wcześniej kupionych w razie w na przecenie [emoji846] a troche z końcówki poprzedniej ciazy bo te z początku to sie nie zmieszczę bo jak juz wspominalam +20kg niz w pierwszej ciazy.
Okazało się ze u nas w miescie nie można nigdzie dostac ciuchów ciazowych wiec wszystko online więc zamówiłam i jak cos odesle.

Dziewczyny czy którejś z Was lekarz zapisał kwas foliowy 5mg? Czytalam ze zaleca sie większą dawke przy nadwadze czyli jak u mnie, no i tarczyca powoduje podniesione ryzyko ale boje sie zebym nie przedawkowala razem z tabletkami ciazowymi [emoji848]

Ja mam 15 mg ale po 2 poronieniach. Ja akurat jestem mocno szczupła nie wiem jakie tutaj ma to znaczenie.
 
@Galadriela My mamy 3 ale tylko jedno urodziłam. 2 starszych to dzieci narzeczonego. Czasami widzę jak dziwnie się nas patrzą A czasami ktoś powie "szybko się Pani uwinęła" bo nie wiedzą co i jak :) ja to mam gdzieś , bardzo chcieliśmy wspólnego dzieciątka i cieszymy się,że będzie nas więcej :)
 
Jeszcze nie dowierzam...bo miesiąc temu poroniłam. Nie zabezpieczamy się od 3 lat. Poprzednia ciąża to totalna wpadka i ciężko było mi zaakceptować ,a jak już zaczełam się cieszyć to się skończyła.
Naczytałam się mądrych artykułów o tym jak organizm po stracie nastawia się na rozmnażanie ,ale nie wziełam sobie do serca. I teraz ta dam....widzę zowu 2 krechy.
Już nie szlocham i nie mówię ,że niespodzianka choć nie powiem trochę niespodzianka. Teraz jak się otrząsnę za pewne zacznę szybciej się cieszyć.
hmmmm boję się cieszyć przez to poronienie.
 
Jeszcze nie dowierzam...bo miesiąc temu poroniłam. Nie zabezpieczamy się od 3 lat. Poprzednia ciąża to totalna wpadka i ciężko było mi zaakceptować ,a jak już zaczełam się cieszyć to się skończyła.
Naczytałam się mądrych artykułów o tym jak organizm po stracie nastawia się na rozmnażanie ,ale nie wziełam sobie do serca. I teraz ta dam....widzę zowu 2 krechy.
Już nie szlocham i nie mówię ,że niespodzianka choć nie powiem trochę niespodzianka. Teraz jak się otrząsnę za pewne zacznę szybciej się cieszyć.
hmmmm boję się cieszyć przez to poronienie.

A jak poroniłaś? Samoistnie? Który to był tydzień?
Ja miałam ciąże biochemiczną dwa miesiące temu i też zaskoczyłam raz dwa osiem!
 
reklama
Do góry