reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Moja nie chciała mi powiedzieć na prenatalnych, powiedziała ,że coś widzi , ale woli być pewna. Dowiemy się na kolejnej wizycie [emoji854]. Cały dzień ogarniam pokoik dla małej
 
Mąż nie mieszka jeszcze z nami w naszym nowym domu. Pracuje za granicą. Ja też tam byłam 11 lat.. Wróciłam z dziećmi. Dom wybudowalismy ale on musiał jeszcze zostać. Miał być rok.. Wyjdzie 3 lata [emoji57]
I co zadowolona z powrotu jesteś? Ja mieszkam w Austrii i cos tam cicho myślę o powrocie do Polski po porodzie, ale mieszkam tu 10 i tak ciężko mi się zdecydować.
 
A mnie całe południe męczą uderzenia gorąca. Myślałam, że może przejdą mi w 2 trymestrze, a tu sory, wróciły z podwójną mocą. A najgorsze, że jeszcze do nich dodatkowo zawroty głowy mam.
Na razie córka śpi, i mam nadzieję, że jeszcze trochę pośpi. Chociaż mało realne, bo już prawie 3 godziny śpi. A pan mąż wraca dopiero 16.30.
 
reklama
u mnie tydzien temu w 12 t na prenatalnych powiedzial ze nie widac jeszcze płci. Ciekawe, ma taki super sprzet do usg to myslalam ze zobaczy. Chociaz mojej zaginionej wkladki hormonalnej wciaz nie widac na usg :p
 
Do góry