reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Paliłam jak czołg zanim dowiedziałam się o ciąży. Od razu przestałam i jakoś do tej pory dawałam rade. Bywało różnie ale nie miałam myśli żeby zapalić. A dziś mam jakieś apogeum dola. Na poniedziałek muszę upiec placka i ciastka do szkoły dla syna na ślubowanie ale chyba wezmę się za to jutro bo dziś pewnie by mi zakalec wyszedł. I zdolowalabym się jeszcze bardziej. Myśle ze to ta pogoda jesienna tak na mnie działa bo zawsze na jesień mnie jakieś czarne wizje świata nachodzą a hormony pewnie to jeszcze eskalują. Ale do sklepu się nie wybieram bo mi za zimno:) wiec jakoś plus tej pogody jest:)
Ja paliłam kiedyś 2 paczki dziennie. Późnej ograniczyłam do 1 paczki na 2-3 dni. A jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to od razu odstawiłam po zrobieniu testu i czuję się jakbym nigdy nie paliła :p Dasz radę. Mi kumpel powiedział po tym jak rzuciłam taki tekst "słyszałem, że mądre kobiety nie mają problemu żeby rzucić papierosy jak dowiedzą się o ciąży". I tego się trzymam żyje w przekonaniu, że to ja jestem jedną z tych mądrych hahahah Też spróbuj tak o tym myśleć :D

A co do gorszego dnia... Mnie laptop z równowagi wyprowadza... Mam ochotę wyrzucić go przez okno... Moj partner od razu zaczął mi szukać nowego hahah
 
reklama
Ja paliłam kiedyś 2 paczki dziennie. Późnej ograniczyłam do 1 paczki na 2-3 dni. A jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to od razu odstawiłam po zrobieniu testu i czuję się jakbym nigdy nie paliła :p Dasz radę. Mi kumpel powiedział po tym jak rzuciłam taki tekst "słyszałem, że mądre kobiety nie mają problemu żeby rzucić papierosy jak dowiedzą się o ciąży". I tego się trzymam żyje w przekonaniu, że to ja jestem jedną z tych mądrych hahahah Też spróbuj tak o tym myśleć :D

A co do gorszego dnia... Mnie laptop z równowagi wyprowadza... Mam ochotę wyrzucić go przez okno... Moj partner od razu zaczął mi szukać nowego hahah
Nie no nie zapale.najgorsze mam za sobą zreszta chociaż ciężko było to jakoś lżej niż myślałam. Moj mąż tez przestał palić ale jemu widzę ze jest bardzo ciężko. Ja mam mimo wszystko motywacje a on to robi żebym ja się nie skusiła:) kochany jest.
 
A co do naszych czworonogich pupilków, to jest 5 letni prezent od męża na rocznicę ślubu :) powiem wam, że on kocha dzieci, czasami jak pojde do siostry a tam są jej wnuczki to go tak wytarmoszą, wyprzytulają, że az mi go szkoda bo on tylko oczy wytrzeszczy i czeka spokojnie aż skończą :)
PART_1550779638521.jpeg
 
Ja jestem z Zamościa, u nas jest duzo lekarzy i jak teraz patrzylam to od 4 listopada pełno terminów. Na nfz napewno nie ma, ale wole zapłacić a nie czekać. Nie potrzebne skierowanie, rejestruje sie przez internet i tyle. Takie usg kosztuje 80 zl. Dziewczyny ile płacicie za usg prenatalne? Moj lekarz bierze tyle samo co normalna wizyta czyli 100 zl a usg mi robił z 30 min.

Ja za prenatalne będę płacić 250zł. Nie mogę się już ich doczekać, a jeszcze jak czytałam te wasze wpisy po wizytach to bardziej mi się dłużyło, haha, na szczęście idę już w poniedziałek na 12
 
To taki jak u nas.
A co do naszych czworonogich pupilków, to jest 5 letni prezent od męża na rocznicę ślubu :) powiem wam, że on kocha dzieci, czasami jak pojde do siostry a tam są jej wnuczki to go tak wytarmoszą, wyprzytulają, że az mi go szkoda bo on tylko oczy wytrzeszczy i czeka spokojnie aż skończą :)Zobacz załącznik 1040665
Też mamy białego-tylko czarna łatą na pysku.
I charakterem podobny, idealne pies dla dzieci.
 
A co do naszych czworonogich pupilków, to jest 5 letni prezent od męża na rocznicę ślubu :) powiem wam, że on kocha dzieci, czasami jak pojde do siostry a tam są jej wnuczki to go tak wytarmoszą, wyprzytulają, że az mi go szkoda bo on tylko oczy wytrzeszczy i czeka spokojnie aż skończą :)Zobacz załącznik 1040665
Słodziak kochany❤️ To nasz pupil, potrafił tak zasnąć u męża na rękach hihi
 

Załączniki

  • 17368799-AD99-4FE5-B475-60FAD8AE90B8.jpeg
    17368799-AD99-4FE5-B475-60FAD8AE90B8.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 59
Nie no nie zapale.najgorsze mam za sobą zreszta chociaż ciężko było to jakoś lżej niż myślałam. Moj mąż tez przestał palić ale jemu widzę ze jest bardzo ciężko. Ja mam mimo wszystko motywacje a on to robi żebym ja się nie skusiła:) kochany jest.
U mnie mój partner przeszedł na te I Qosy czy jak to się zwie. I dzięki temu mniej pali, nie śmierdzi... I mniej wydaje. Planuje rzucić całkiem więc też nie jest źle :D
 
Ja za prenatalne będę płacić 250zł. Nie mogę się już ich doczekać, a jeszcze jak czytałam te wasze wpisy po wizytach to bardziej mi się dłużyło, haha, na szczęście idę już w poniedziałek na 12
Ja to 200 płaciła za samo USG genetyczne, a papp-a dodatkowo kosztuje 180zł. I to i tak są niskie ceny w Trójmieście... Eh...
 
reklama
u mojej lekarki każda wizyta kosztuje 150zł niezależnie od tego co się na niej dzieje. wolę zarejestrować się na wizytę przez internet, zapłacić i jako jej pacjentka móc w razie czego zadzwoni po konsultację. to i tak taniej niż prowadzący moją poprzednią ciążę do którego dodatkowo bardzo ciężko było się zarejestrować telefonicznie na wizytę bo jest rozchwytywany i z tej okazji nie ma też co liczyć na konsultacje telefoniczne. na nfz mimo wszystko bym się nie zdecydowała, czas to pieniądz, szkoda nerwów
 
Do góry