reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A ja dziś mam mega mega wisielczy humor. Jakieś czarne myśli mnie nachodzą. Do tego stopnia ze zaczęłam rozważać zakup papierosów i zapalenia sobie. Powstrzymuje mnie jedynie fatalna pogoda. I brak kurtki:/ wizytę mam dopiero we wtorek. A prenatalne za tydzień w czwartek. Dobieram sobie różne rzecZy do głowy a jak na złość mąż w pracy do pozna. Mam nadzieje ze taki nastrój dopadł tylko mnie i jutro wszystko wróci do normy.

Oooooo.... kochana, nie ty pierwsza i nie ostatnia ma gorsze dni i głupie myśli. Skąd to się bierze?, Nie mam pojęcia. Jak nie Palisz Fajek to daj sobie spokój, nie pal. Jak sobie poradziłaś do tej pory to już dalej będzie z Górki
 
reklama
Oooooo.... kochana, nie ty pierwsza i nie ostatnia ma gorsze dni i głupie myśli. Skąd to się bierze?, Nie mam pojęcia. Jak nie Palisz Fajek to daj sobie spokój, nie pal. Jak sobie poradziłaś do tej pory to już dalej będzie z Górki
Paliłam jak czołg zanim dowiedziałam się o ciąży. Od razu przestałam i jakoś do tej pory dawałam rade. Bywało różnie ale nie miałam myśli żeby zapalić. A dziś mam jakieś apogeum dola. Na poniedziałek muszę upiec placka i ciastka do szkoły dla syna na ślubowanie ale chyba wezmę się za to jutro bo dziś pewnie by mi zakalec wyszedł. I zdolowalabym się jeszcze bardziej. Myśle ze to ta pogoda jesienna tak na mnie działa bo zawsze na jesień mnie jakieś czarne wizje świata nachodzą a hormony pewnie to jeszcze eskalują. Ale do sklepu się nie wybieram bo mi za zimno:) wiec jakoś plus tej pogody jest:)
 
Ja już od jakiegoś czasu biorę tabletki na 2 trymestr, a byłam w 1. Babka w ciąży lowirxziqlq że nie ma sensu kupować na 1 jak został tydzień /półtora
Ja wlasnie tez mam objawy, po siusianiu mnie pobolewa, ale nie za kazdym razem... Rowniez jestem ciekawa czy ktoras z Was przechodzila [emoji848]

Wczoraj poszlam na dwa cmentarze i zmarzłam przeokropnie... Jezeli zlapie mnie jakies przeziebienie to z wlasnej glupoty :/

U mnie mdlosci nadal sie utrzymują, ale nie sa juz takie intensywne. Na wadze przybyło +2 kg [emoji51]

Co do urządzania pokoju to tez juz zaczelismy. Zamowilismy szafę i musimy wybrac sie do Ikei po jakas komode.

Czy ktoras z Was łyka Femibion I? Skonczyly mi się juz te tabletki i zastanawiam się czy na wlasna reke kupic juz na drugi trymestr czy nadal brac na pierwszy i zaczekac do wizyty?
 
Paliłam jak czołg zanim dowiedziałam się o ciąży. Od razu przestałam i jakoś do tej pory dawałam rade. Bywało różnie ale nie miałam myśli żeby zapalić. A dziś mam jakieś apogeum dola. Na poniedziałek muszę upiec placka i ciastka do szkoły dla syna na ślubowanie ale chyba wezmę się za to jutro bo dziś pewnie by mi zakalec wyszedł. I zdolowalabym się jeszcze bardziej. Myśle ze to ta pogoda jesienna tak na mnie działa bo zawsze na jesień mnie jakieś czarne wizje świata nachodzą a hormony pewnie to jeszcze eskalują. Ale do sklepu się nie wybieram bo mi za zimno:) wiec jakoś plus tej pogody jest:)

To fajnie że sobie radzisz z fajkami, zwłaszcza że ty paliłaś. Jesień na 100% się do tego przyczynia. Chandra, spadek nastroju.....
 
Ja już od jakiegoś czasu biorę tabletki na 2 trymestr, a byłam w 1. Babka w ciąży lowirxziqlq że nie ma sensu kupować na 1 jak został tydzień /półtora
A powiedz mi bo jie pamietam skaldy witamin na 1 trymestr rozni się znacznie od składu na 2. Bo w sumie nigdy nie sprawdzałam a faktycznie na każdy trymestr polecają inne.
 
Ja jestem z Zamościa, u nas jest duzo lekarzy i jak teraz patrzylam to od 4 listopada pełno terminów. Na nfz napewno nie ma, ale wole zapłacić a nie czekać. Nie potrzebne skierowanie, rejestruje sie przez internet i tyle. Takie usg kosztuje 80 zl. Dziewczyny ile płacicie za usg prenatalne? Moj lekarz bierze tyle samo co normalna wizyta czyli 100 zl a usg mi robił z 30 min.
A gdzie w luxmedzie robisz usg? Nie pamietam skąd jesteś :(
Ale ja co patrzę to nie ma terminów.. chce zmienić datę prenatalnego i aż do połowy grudnia nic nie widzę.
Aaa i czy dostajesz skierowanie od swojego na takir każde usg ?
 
A ja dziś mam mega mega wisielczy humor. Jakieś czarne myśli mnie nachodzą. Do tego stopnia ze zaczęłam rozważać zakup papierosów i zapalenia sobie. Powstrzymuje mnie jedynie fatalna pogoda. I brak kurtki:/ wizytę mam dopiero we wtorek. A prenatalne za tydzień w czwartek. Dobieram sobie różne rzecZy do głowy a jak na złość mąż w pracy do pozna. Mam nadzieje ze taki nastrój dopadł tylko mnie i jutro wszystko wróci do normy.
To widzę ze nie jestem sama ja i moj nastrój :dry:
 
No właśnie wielka szkoda, ze jesteśmy tak rozsiane! Niektóre z Was to jeszcze mają szansę się spotkać, a ja mieszkam w takim odludziu, że pewnie nie będę miała takiego szczęścia, a szkoda :mad:

A skad jesteś?

Mam taką nadzieję .

I przez to wbijam się do jednego z lepszych ginekologów od trudnych ciąż ,który oprócz dołowania ,dobijania ,rozkladania rąk da mi jakąś nadzieję.
:)

Od przypadków ciężkich ciąż lub zagrożonych polecają Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi najlepiej z skierowaniem pilne

Dziewczyny, mam objawy zapalenia pęcherza :( czy któraś przechodziła w ciąży?

Ja wlasnie tez mam objawy, po siusianiu mnie pobolewa, ale nie za kazdym razem... Rowniez jestem ciekawa czy ktoras z Was przechodzila [emoji848]

Czy ktoras z Was łyka Femibion I? Skonczyly mi się juz te tabletki i zastanawiam się czy na wlasna reke kupic juz na drugi trymestr czy nadal brac na pierwszy i zaczekac do wizyty?

Co do zapalenia pęcherza nie bierz furaginy. Nawet farmaceuta powie że nie można. Herbata żurawinowa najlepiej.

Co do witamin mi zostało kilka prenatal uno i mam brać do końca potem wziąć prenatal duo.
Składem się mocno różnią.
 
A gdzie w luxmedzie robisz usg? Nie pamietam skąd jesteś :(
Ale ja co patrzę to nie ma terminów.. chce zmienić datę prenatalnego i aż do połowy grudnia nic nie widzę.
Aaa i czy dostajesz skierowanie od swojego na takir każde usg ?

Ja korzystam z Lux medu czasami i nie miałam problemu z wizytami i usg. Może ktoś odwołał akurat...Ale czasami wizyty u niektórych specjalistów faktycznie mają odległą datę...
 
reklama
A ta doktorka z luxmedu mówiła, ze zrobi mi usg prenatalne za 80 zl ale wczesniej poszlam do swojego gina prowadzacego.
A gdzie w luxmedzie robisz usg? Nie pamietam skąd jesteś :(
Ale ja co patrzę to nie ma terminów.. chce zmienić datę prenatalnego i aż do połowy grudnia nic nie widzę.
Aaa i czy dostajesz skierowanie od swojego na takir każde usg ?
 
Do góry