reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No ja właśnie dlatego zdecydowałam się na Balios S bo spacerówka rozkłada się całkiem na płasko. U mnie we Włoszech to w maju już mamy lato, wiec postanowiłam dokupić reduktor memory do spacerówki i od razu używać.
Jesli chodzi o urodę to wybrałam Denim szary - z jasnym stelarzem i brązowymi rączkami ze skory. Moim zdaniem jest bardzo ładny i uniwersalny.
Ja mam cały czarny i jest cudnyyyy :-) :)
 
reklama
Pobrałam hiMommy, póki co najbardziej mi przypasowala :) A skąd jesteś?
Na sprzątalam się dzisiaj, kręgosłup mi siada. Muszę wymienić środki do prysznica, dzisiaj myślałam że się udusze [emoji31]
I do końca dnia lenistwo, trochę gości dziś. Siostry mojego męża, Zaraz znajomy. Oby do wieczora :)

Okolice Bielska-Białej :)
 
Jaką polecacie aplikacje na telefon o ciąży?
Ja mam Preglife, co tydzień pokazuje nowe informacje o dziecku, dla mamy i jeszcze dla partnera. Pokazuje mi termin jaki wychodzi z USG. Mam jeszcze Flo (bo zostawiłam jeszcze z okresu przed ciąża i są tam ciekawe artykuły na różne tygodnie). Nie jestem z tych co się łatwo rozczulają, ale jak czytam co tydzień co się konkretnie dzieje i jak rozwija dziecko to jestem zawsze wzruszona
 
U nas historia smutna z psem :(
Bardzo złe zniósł pojawienie się Tytusa w domu. Wpadł w depresje, gryzł się do krwi, nie chciał jeść. Staraliśmy się go rozpieszczać jak do tej pory ale bez skutku. Byliśmy u psiego psychologa:( od czerwca jest u teściów( maja duży dom z ogrodem o są na emeryturze) wiec maja dla niego czas i tam odżył. Ale mi serce pęka bo ja tak za nim tęsknie. Próbowaliśmy go ostatnio zabrać to nie chciał jechać :(
Nasza emerytka czasami doprowadza mnie do furii ale kocham ją bardzo choc nie raz to myślę że to diabeł wcielony... 6 letni labrador :-)
KINDERBUENO rozumiem co czujesz, czasem jednak te nasze psie dzieci nie potrafią zaakceptować Nowego dziecka
 
U nas historia smutna z psem :(
Bardzo złe zniósł pojawienie się Tytusa w domu. Wpadł w depresje, gryzł się do krwi, nie chciał jeść. Staraliśmy się go rozpieszczać jak do tej pory ale bez skutku. Byliśmy u psiego psychologa:( od czerwca jest u teściów( maja duży dom z ogrodem o są na emeryturze) wiec maja dla niego czas i tam odżył. Ale mi serce pęka bo ja tak za nim tęsknie. Próbowaliśmy go ostat zabrać to nie chciał jechać :(

O jezu.... :((
A to dlatego W domu pojawił się dzidziuś?
 
Dziewczyny, mam objawy zapalenia pęcherza :( czy któraś przechodziła w ciąży?

Ja wlasnie tez mam objawy, po siusianiu mnie pobolewa, ale nie za kazdym razem... Rowniez jestem ciekawa czy ktoras z Was przechodzila [emoji848]

Wczoraj poszlam na dwa cmentarze i zmarzłam przeokropnie... Jezeli zlapie mnie jakies przeziebienie to z wlasnej glupoty :/

U mnie mdlosci nadal sie utrzymują, ale nie sa juz takie intensywne. Na wadze przybyło +2 kg [emoji51]

Co do urządzania pokoju to tez juz zaczelismy. Zamowilismy szafę i musimy wybrac sie do Ikei po jakas komode.

Czy ktoras z Was łyka Femibion I? Skonczyly mi się juz te tabletki i zastanawiam się czy na wlasna reke kupic juz na drugi trymestr czy nadal brac na pierwszy i zaczekac do wizyty?
 
Ja wlasnie tez mam objawy, po siusianiu mnie pobolewa, ale nie za kazdym razem... Rowniez jestem ciekawa czy ktoras z Was przechodzila [emoji848]

Wczoraj poszlam na dwa cmentarze i zmarzłam przeokropnie... Jezeli zlapie mnie jakies przeziebienie to z wlasnej glupoty :/

U mnie mdlosci nadal sie utrzymują, ale nie sa juz takie intensywne. Na wadze przybyło +2 kg [emoji51]

Co do urządzania pokoju to tez juz zaczelismy. Zamowilismy szafę i musimy wybrac sie do Ikei po jakas komode.

Czy ktoras z Was łyka Femibion I? Skonczyly mi się juz te tabletki i zastanawiam się czy na wlasna reke kupic juz na drugi trymestr czy nadal brac na pierwszy i zaczekac do wizyty?

Ja brałam femibion 1 i 3 dni temu przeszłam na 2 (jestem 13+6). Lekarka powiedziała że to nie trzeba brać co do dnia i nic się nie stanie jak się trochę to rozjedzie z trymestrami :)
 
Dziewczyny, mam objawy zapalenia pęcherza :( czy któraś przechodziła w ciąży?
Ja.
Dostałam zalecenia: urosept, żurawina w postaci soku/suszone owoce, witamina C 200mg bo w ciąży za dużo nie można, dużo pić wody, nie przetrzymywac moczu.
W razie braku poprawy, wystąpienia dreszczyk, gorączki natychmiastowa wizytę na IP.
Na szczęście przeszło samo.
 
reklama
Ja sobie to tłumacze ze przecież wejście w drugi trymestr może oznaczać lepsze samopoczucie i ze nic złego się nie dzieje, tym bardziej ze wcześniej narzekałam ze nic nie jem a teraz już mi wszystko smakuje i się wkoncu najadam jak należy :) dziewczyny będzie wszystko dobeze, musimy się trzymać razeM i jak mamy potrzebę to się wyżalić i wygadać tutaj to zaraz reszta ekipy mamusiek nas przywoła do porządku hihi bo moja mama już nie ma siły mi codziennie tłumaczyć tego samego, moja psiapsi tez a męża to już nawet nie zadręczam bo i tak posiwiał od tego wszystkiego;)

Masz racje [emoji1320] damy radę i wszystko będzie dobrze [emoji173]️ bardzo się cieszę, ze tu trafiłam i jest się komu wyżalić i pomarudzic.
 
Do góry