reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

W balios m nie można było rozłożyć spacerówki na płasko. Tak pamiętam ale sprawdz jak teraz i wybralismy s. Bez gondoli sama spacerowe plus adaptery i fotelik
No ja właśnie dlatego zdecydowałam się na Balios S bo spacerówka rozkłada się całkiem na płasko. U mnie we Włoszech to w maju już mamy lato, wiec postanowiłam dokupić reduktor memory do spacerówki i od razu używać.
Jesli chodzi o urodę to wybrałam Denim szary - z jasnym stelarzem i brązowymi rączkami ze skory. Moim zdaniem jest bardzo ładny i uniwersalny.
 
reklama
Ale bym dzisiaj ponarzekała :/
Dzwonił do mnie hematolog i mówi, ze żelazo mam wysokie i zero niedoborów...wiec coś się dzieje w szpiku. Hemoglobina wynosi juz 9 (noma 12-16),dość szybko spadła. Mam tak POTWORNIE rzadką chorobę, ze kontaktuję się z lekarzem ze Stanów, który jest odkrywcą tej choroby (odkryta 30 lat temu) ijako jedyny na świecie jest prekursorem w kwestii wiedzy na temat choroby. W PL lekarze nic mi nie mówią, i chyba niewiedza jest czymś najgorszym, co mnie dobija...

Przepraszam, ze urządzam sbie tutaj terapię, ale jesteście tak empatyczne , ze lubię się wygadać.

PS. Co do moderatora. Nie zgłaszam się na chwile obecną z tego powodu, że nie miną u mnie jeszzce 12 tc, nie wiem co będzie przy mojej chorobie i przyznam szczerze, ze nawet boję się mocno wgryzać w to forum na stałe.
Po pierwszym poronieniu usunełam konto , aby skasować swoje wszystkie wpisy i zdjęcia. Nie chciałam aby był po tym ślad. Mam nadzieję, ze dla wielu będzie to zrozumiałe.
Mam tak zajętą głowę, ze nie mam siły ani chęci na dzień DZISIJSZY zostawiania moderatorem, bo jednak jest to już jakieś zobowiązanie a ja zwyczajnie nie wiem co bedzie..
Kochana trzymaj sie, najgorsza to ta bezradnosc naszych lekarzy, ja Cie przytulam i oby wszystko bylo ok Kochana
 
U nas historia smutna z psem :(
Bardzo złe zniósł pojawienie się Tytusa w domu. Wpadł w depresje, gryzł się do krwi, nie chciał jeść. Staraliśmy się go rozpieszczać jak do tej pory ale bez skutku. Byliśmy u psiego psychologa:( od czerwca jest u teściów( maja duży dom z ogrodem o są na emeryturze) wiec maja dla niego czas i tam odżył. Ale mi serce pęka bo ja tak za nim tęsknie. Próbowaliśmy go ostatnio zabrać to nie chciał jechać :(
 
Kochana trzymaj sie, najgorsza to ta bezradnosc naszych lekarzy, ja Cie przytulam i oby wszystko bylo ok Kochana


Dziękuje za dobre słowo.
Oj tak... lekarze odgrywają wielka role w chorobach. Nigdy nie zapomnę jak dowiedziałam się o chorobie, a było to na trzy miesiące przed ślubem. Zapytałam się, czy z tą chorobą można żyć dłużej niż 10 lat a ona mi odpowiedziała cytuje. Ja też nie wiem ile pożyje…

Rozumiem że nikt mi nie powie co się wydarzy w przyszłości, ale to był dla mnie dowód że lekarz nie wiedział kompletnie co to jest za choroba i jakie są rokowania przy tej chorobie. W Internecie mediana przeżycia wynosi 10 lat a już teraz wiem że jest to nieprawda i chorzy mogą dożyć naprawdę solidnego wieku.
Lekarze powinni mieć trochę więcej empatii, zwłaszcza jeżeli pracują w miejscu gdzie ludzie mają choroby nowotworowe. Dzięki Bogu znalazłam Forum za granicą, a lekarz który jest znawcą tej choroby zaproponował bezpłatną pomoc. Napisał mi że jeżeli lekarze będą mieli jakieś pytania to zawsze za darmo pomoże… przepraszam tego lekarza że wysyłam mu tyle maili, a on kazał mi pytać tyle ile potrzebuje. Pamiętam jak się popłakałam gdy pierwszy raz mi odpisał bo nie wierzyłam że takiej dziewczynie z Polski może odpisać ktoś taki jak on.

A sie rozpisałam.
 
Pobrałam hiMommy, póki co najbardziej mi przypasowala :)
Ja mam HiMommy i w sumie jest spoko, wylicza dobrze i zawsze jakaś fajna wiadomość danego dnia się pojawia
A skąd jesteś?
No właśnie wielka szkoda, ze jesteśmy tak rozsiane! Niektóre z Was to jeszcze mają szansę się spotkać, a ja mieszkam w takim odludziu, że pewnie nie będę miała takiego szczęścia, a szkoda :mad:
Na sprzątalam się dzisiaj, kręgosłup mi siada. Muszę wymienić środki do prysznica, dzisiaj myślałam że się udusze [emoji31]
I do końca dnia lenistwo, trochę gości dziś. Siostry mojego męża, Zaraz znajomy. Oby do wieczora :)
 
reklama
Do góry