reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja tak samo. Z poduszką było mi niewygodnie (była za duża żeby ją przekładać kiedy zmieniałam bok) Natomiast rogal do karmienia był idealny aby umieścić do między udami i kolanami oraz bardziej mobilny przy zmianie pozycji. Ja mam rogala z Lullalove.

Mi się poduszka ciążowa nie sprawdziła, tylko mnie wkurzala [emoji14] wolalam mieć jednego jaska pod glowa i jednego miedzy kolanami [emoji14]
 
reklama
Dziewczyny prosimy o ujawnienie;) napiszcie coś o sobie :)
Jestem tej samej myśli, tym bardziej że niektórych dziewczyn z listy w ogole nie znam, a dobrze by było żebyśmy na zamkniętym wątku chociaż się kojarzyły. ;)
Z resztą dziwnie mi byłoby pisać o sobie bardziej intymne informacje, gdybym wiedziała, że ktoś kogo zupełnie nie znam to czyta.
 
reklama
Dziewczyny tylko potrzeba conajmniej dwóch dziewczyn do moderacji. Najlepiej takich które się dużo udzielaja i planuja zostac na dłużej ;)


U nas była taka sytuacja że na początku bylo naprawdę dużo dziewczyn które prosily o dostep do watku zamknietego. Z czasem część przestala się udzielac więc zabieralysmy dostep. Pisalysmy tam na wiele intymnych tematów i wrzucalysmy zdjecia więc chcialysmy żeby dostep miały te które się znają:) zostalo nas około 20 i do dzisiaj codziennie piszemy :)
 
Do góry