reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja dostałam właśnie część od pracodawcy, zobaczę kiedy resztę wypłaci mi zus. U nas mniej niż 20 osób w firmie
Dziewczyny przebywające na zwolnieniu . W jakim terminie ZUS wypłaca Wam $$??
Pytam ponieważ jestem na zwolnieniu od miesiąca, dzisiaj dostałam wypłatę od firmy - połowiczną.
Jak zapytałam dlaczego otrzymałam informację że resztę wypłaca ZUS. Byłam pewna że pierwszy miesiąc wypłaca pracodawca...

Zresztą do ZUSu będę mogła zadzwonić dopiero w poniedziałek. Jutro 1 listopad.. :(
 
Odbiegając trochę od tematu bolacych piersi...
Mnie też nie bolą [emoji4] i cieszę sie z tego powodu... tak dla poprawy Waszego samopoczucia.


Chcialam zapytać czy rosną[emoji23][emoji23][emoji23]???
 
Cześć dziewczyny ja dopi3ro po pracy wróciłam do domu. Po drodze zahaczyłam o zakupy. No szczęście szybko poszło. Rano byłam na badaniach przed wizytą i już od wtedy czuję dyskomfort w brzuchu. Ogólnie boli mnie strasznie w miejscu po CC i podbrzusze. W pracy ledwo siedziałam. Teraz leżę i wierzę że przejdzie. Dziś zaczęłam 14 t 1 dzień ma któraś z Was w tym okresie takie dziwne uczucie w brzuchu? Aż mnie tak zabolało w ciągu dnia jakbym kopniaka dostała choć wiem że to w tym okresie raczej nierealne.
 
reklama
Ja znowu z dziwną sytuacją. Znowu chyba coś mi się wydaje, albo coś dzieje się za szybko. Chyba mam wycieki mleka. Już rano zauważyłam delikatną mokrą plamke na prześcieradle. Przy obiedzie otarłam się skutkiem o krzesło i pojawiła się mała mokra plamka na bluzce (chodzę bez stanika, bo mnie drażni i w sumie lubie). Czy to jest możliwe i normalne, że już moje piersi zaczynają produkować mleko? W pierwszej ciąży miałam tak w 18 tygodniu. Teraz 14

Tak to bardzo możliwe.

Dziękuje. Teraz 3 tygodnie czekania ba wynik więc tak naprawdę nie mam czasu martwić się ciaaza ) w sensie nie myśle ,,za dużo,, poza tym wszystko boli bo miałam trepanobiopsje wiec pobranie szpiku z kością :/ Daj Boże aby nic bie wyszło i będę szczęśliwa. Napewno czeka mnie przetaczanie krwii w ciazy bo anemia rośnie :(((

Trzymaj się kochana. Będzie dobrze.

Z tego co wiem za pierwsze 33 dni płaci pracodawca, a później ZUS

Pierwsze 33 dni L4 w roku tj jeśli w roku wcześniej też byłaś na L4 to to do tych 33 dni się liczy.
 
Do góry