reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Anita ale większość z Nas Ci pisze ze tak ma. Mnie bolały krótko na samym początku a teraz zupełnie nic. Wiele z Nas piersi w ogóle nie bolą. Nie jest to żaden czynnik rokowniczy. Nie byłabym taka cwana, gdyby nie fakt że sama przez to przechodziłam i Fixowałam że pojechałam na Sor. Dlatego chcę cię uspokoić żebyś absolutnie się tym nie przejmowała i nie skupiała się tym tak bardzo bo w kaftanach Cie wywiozą :)))
Hih no to fakt bardzo sie wkrecilam...przepraszam dam znax po wizycie i mam nadzieję ze przyznam kazdej z was racje :)
 
reklama
@Dmalw jak się czujesz??

Dziękuje. Teraz 3 tygodnie czekania ba wynik więc tak naprawdę nie mam czasu martwić się ciaaza ) w sensie nie myśle ,,za dużo,, poza tym wszystko boli bo miałam trepanobiopsje wiec pobranie szpiku z kością :/ Daj Boże aby nic bie wyszło i będę szczęśliwa. Napewno czeka mnie przetaczanie krwii w ciazy bo anemia rośnie :(((
 
Dziękuje. Teraz 3 tygodnie czekania ba wynik więc tak naprawdę nie mam czasu martwić się ciaaza ) w sensie nie myśle ,,za dużo,, poza tym wszystko boli bo miałam trepanobiopsje wiec pobranie szpiku z kością :/ Daj Boże aby nic bie wyszło i będę szczęśliwa. Napewno czeka mnie przetaczanie krwii w ciazy bo anemia rośnie :(((
Trzymaj się! Silna z Ciebie babka :)
 
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki !! :* :*

Powiem Wam ze ostatnio każdego dnia tak przybywa stron ze ciężko nadrobić. Jak przeczytam wszystko do końca, zapominam co było na początku :D

Co do wątku zamkniętego i tych z nas które mniej się udzielamy. Nie uważam żeby było to coś złego. Większość ważnych tematów jest wyczerpywana, wiec nie każdy musi się odzywać.

Myślę że każda drugiej życzy jak najlepiej a to najważniejsze :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Ja już po badaniu usg prenatalnym 13tc i 5 dzień nr 1.71, widoczna kość nosowa crl 75,6 generalnie wszystko ok:D mam skierowanie na hcg i pappa (bo jak to stwierdził lekarz dla niego jest to nieodłączna cześć badania i każdej przyszłej mamie zleca - ja się leczę w medicaverze wiec płace jakieś 80zl na miesiąc i mam dostęp do różnych lekarzy i badań wiec skoro mam możliwość to i zrobię badanie z krwi)
 
reklama
Do góry