reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

O kurczaka z różna bym zjadła, dzisiaj lazania była.
Jeśli chodzi o grupę zamknięta to nie da się tej poprostu przenieść. Moderator musi napisać do aniaslu o założenie grupę zamknięta i trzeba podać listę dziewczyn które na niej będą.
Ja mogę zrobić listę jeśli napiszecie mi priv do końca weekendu. Wtedy ją dodam Wam do sprawdzenia (żeby nikogo nie pominąć) i wyśle moderatorce.
Kurczak zajebisty !! :) prawie pół z córką zjadłam :D
 
reklama
Ja znowu z dziwną sytuacją. Znowu chyba coś mi się wydaje, albo coś dzieje się za szybko. Chyba mam wycieki mleka. Już rano zauważyłam delikatną mokrą plamke na prześcieradle. Przy obiedzie otarłam się skutkiem o krzesło i pojawiła się mała mokra plamka na bluzce (chodzę bez stanika, bo mnie drażni i w sumie lubie). Czy to jest możliwe i normalne, że już moje piersi zaczynają produkować mleko? W pierwszej ciąży miałam tak w 18 tygodniu. Teraz 14
 
Mam taką nadzieje...
Ja też dużo bardziej się stresuje w tej ciąży niż w pierwszej. Uważam, że to w dużej mierze przez to, że na forum było swojego czasu sporo złych wiadomości i sobie wkręcać zaczęłam poniekąd. Mimo wszystko staram się pozytywnie nastawiać.
Właśnie pędziłam po kurczaka z rożna bo taka mnie ochota naszła jak nigdy! A jeszcze wczoraj na samą myśl o mięsie ... :D
Piersi mnie bolą, ale tylko w określone pory dnia. Pozostałych objawów już jako tako brak - mdłości tylko czasami, sporadycznie.

@Majaga to akurat już cudowności 2 trymestru :D Ja już się go doczekać nie mogę :)
Dziewczyny, które zaczęły ciążę z wagą ponad normę - macie jakieś doświadczenia z detektorem tętna? Coraz mocniej się nad nim zastanawiam, ale obawiam się, ze tylko bardziej mnie zestresuje ...
 
Ja znowu z dziwną sytuacją. Znowu chyba coś mi się wydaje, albo coś dzieje się za szybko. Chyba mam wycieki mleka. Już rano zauważyłam delikatną mokrą plamke na prześcieradle. Przy obiedzie otarłam się skutkiem o krzesło i pojawiła się mała mokra plamka na bluzce (chodzę bez stanika, bo mnie drażni i w sumie lubie). Czy to jest możliwe i normalne, że już moje piersi zaczynają produkować mleko? W pierwszej ciąży miałam tak w 18 tygodniu. Teraz 14

Wujek Google mówi, że jest to możliwe i normalne mimo, że bardzo rzadkie :)
 
Oj to mnie pocieszylas mi mija 4 dzien jak przestaly bolec calkiem

Anita ale większość z Nas Ci pisze ze tak ma. Mnie bolały krótko na samym początku a teraz zupełnie nic. Wiele z Nas piersi w ogóle nie bolą. Nie jest to żaden czynnik rokowniczy. Nie byłabym taka cwana, gdyby nie fakt że sama przez to przechodziłam i Fixowałam że pojechałam na Sor. Dlatego chcę cię uspokoić żebyś absolutnie się tym nie przejmowała i nie skupiała się tym tak bardzo bo w kaftanach Cie wywiozą :)))
 
reklama
Ale teraz tak patrzę i żadnej informacji na temat łożyska, pępowiny, wód płodowych... Usg trwało jakieś 10 minut...
Ja weszlam do gabinetu 12.35 wyszłam 13.20
Badał mnie usg dopochwowym i przez brzuch.
Wszystko mierzył po kilka razy. Słuchał serca kilka razy, zmieniał kolory, przyblizal oddalał.. I wszystko w kompletnej ciszy.
Widocznie co lekarz to inna praktyka.
Masz dobre wyniki, lekarz na pewno wszystko sprawdzil!
 
Do góry