reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Wczoraj rano miałam USG genetyczne i wynik tego papp-a. Budowa dzidzi jest prawidłowa, przezierność karkowa 2,6mm przy CRL 72,4mm, kość nosowa widoczna. Ogólnie wszystko chyba w normie. Reszta trisomii 1:20000 tylko ta jedna 1:2141 i dlatego mnie to trochę zmartwiło, a lekarz nic mi nie powiedział na ten temat...
Ale teraz tak patrzę i żadnej informacji na temat łożyska, pępowiny, wód płodowych... Usg trwało jakieś 10 minut...
 
Dziewczyny wizytujace dzisiaj, meldujcie i liczymy na same dobre wieści.
Madziolina mam nadzieję że trafisz dziś w końcu na kompetentnego lekarza, u ciebie nie widać kości bo dziecko tak się ułożyło a lekarze masakra że nie potrafią tego dostrzec.
Ale produkcja tutaj, jutro będę w drodze to będę miała co czytać i w końcu nadrobię.
 
No ja siebie nie poznaję, wczoraj pojechałam na dodatkową wizytę poza planem, bo już mi myśli w głowie nie dawały żyć. Stres jak nigdy dotąd.
Ja też dużo bardziej się stresuje w tej ciąży niż w pierwszej. Uważam, że to w dużej mierze przez to, że na forum było swojego czasu sporo złych wiadomości i sobie wkręcać zaczęłam poniekąd. Mimo wszystko staram się pozytywnie nastawiać.
Właśnie pędziłam po kurczaka z rożna bo taka mnie ochota naszła jak nigdy! A jeszcze wczoraj na samą myśl o mięsie ... :D
Piersi mnie bolą, ale tylko w określone pory dnia. Pozostałych objawów już jako tako brak - mdłości tylko czasami, sporadycznie.

@Majaga to akurat już cudowności 2 trymestru :D Ja już się go doczekać nie mogę :)
 
reklama
O kurczaka z różna bym zjadła, dzisiaj lazania była.
Jeśli chodzi o grupę zamknięta to nie da się tej poprostu przenieść. Moderator musi napisać do aniaslu o założenie grupę zamknięta i trzeba podać listę dziewczyn które na niej będą.
 
Do góry