reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja mam pytanie do tych , które już rodziły. Korzystałyście z takiej opcji po porodzie, że tatuś może zostać z Wami na dobę?
 
reklama
Potem jak się rodzą to dopiero zaczyna się człowiek martwić :D

dziewczyny a może już pora faktycznie zrobić wątek zamknięty?

Ja dzisiaj mam 10+0 także weszłam w 11 tc i jakoś mi lepiej. Zawsze bałam się tych pojedynczych tygodni. Jeszcze 2 i będę już dużo spokojniejsza po prenatalnych.

@julia2s to nie miałaś jeszcze Usg?
Ja w UK, Tu dopiero robia to prenatalne 11-13tc. A ze nie wiem w ktorym tc jestem, bo nie mialam okresu przy kp to tylko wpisala orientacyjna date zeby tego nie przegapic. Jezeli bedzie za wczesnie to beda musieli zrobic drugie.
 
Ja jestem za, nie lubie podczytywania po cichu. Zapewnie wiele dziewczyn się ujawni i dołączy do nas...
Też jestem za zamkniętymi bo to już taki etap że robi się bardzo intymnie-wrażliwe informacje, zdjęcia czy historie. Może ktoś zrobi listę i robimy zamknięty?

Myśmy wrócili we wt ze szpitala. Walczymy z zaparciami i zumem. Wczoraj i dzisiaj była normalna kupa także sukces na maxa. Po tyg w szpitalu czuje się jakiś inaczej-Boże 1kg do góry w tydz po tym pobycie!
Za tydzień prenatalne i też jest strach. Bierzecie dzieci na to pierwsze ważne usg? Moja ma 3 lata w grudniu i z chęcią bym ją wzięła żeby troszkę zrozumiała?
 
Ja mam pytanie do tych , które już rodziły. Korzystałyście z takiej opcji po porodzie, że tatuś może zostać z Wami na dobę?
U mnie szybko sie idzie domu, ale jak chce to moze zostac. Ostatnio urodzilam 00.20, pozniej mielismy skora do skory 2h, pozniej prysznic i zanim trafilam na po porodowy byla 4 i tam niezbyt wygodnie by mezowi bylo, wiec pojechal do domu. Po 11 mialam wypis do domu.
 
Ja mam pytanie do tych , które już rodziły. Korzystałyście z takiej opcji po porodzie, że tatuś może zostać z Wami na dobę?
Nie korzystałam, nie wiedziałam, że coś takiego jest.. I chyba dobrze [emoji14]
Rodzil ze mną, potem trochę posiedział na sali poporodowej i poszedł do domu spać :)
 
Też jestem za zamkniętymi bo to już taki etap że robi się bardzo intymnie-wrażliwe informacje, zdjęcia czy historie. Może ktoś zrobi listę i robimy zamknięty?

Myśmy wrócili we wt ze szpitala. Walczymy z zaparciami i zumem. Wczoraj i dzisiaj była normalna kupa także sukces na maxa. Po tyg w szpitalu czuje się jakiś inaczej-Boże 1kg do góry w tydz po tym pobycie!
Za tydzień prenatalne i też jest strach. Bierzecie dzieci na to pierwsze ważne usg? Moja ma 3 lata w grudniu i z chęcią bym ją wzięła żeby troszkę zrozumiała?
ja młodą zabiorę dopiero na drugie prenatalne jakos tego pierwszego bardziej się obawiam
 
Ja mam pytanie do tych , które już rodziły. Korzystałyście z takiej opcji po porodzie, że tatuś może zostać z Wami na dobę?
U mnie jak rodziłam pierwsza córkę akurat był remont prywatnych płatnych sal wiec nie mogliśmy skorzystać z tej opcji, ale tak bym moze i chciała żeby został. Teraz to nie wchodzi w grę bo będzie musiał wracać do córki do domu :)
 
Też jestem za zamkniętymi bo to już taki etap że robi się bardzo intymnie-wrażliwe informacje, zdjęcia czy historie. Może ktoś zrobi listę i robimy zamknięty?

Myśmy wrócili we wt ze szpitala. Walczymy z zaparciami i zumem. Wczoraj i dzisiaj była normalna kupa także sukces na maxa. Po tyg w szpitalu czuje się jakiś inaczej-Boże 1kg do góry w tydz po tym pobycie!
Za tydzień prenatalne i też jest strach. Bierzecie dzieci na to pierwsze ważne usg? Moja ma 3 lata w grudniu i z chęcią bym ją wzięła żeby troszkę zrozumiała?
Miałam usg prenatalne przez brzuch i dopochwowo, nie wyobrażam sobie żeby moje młode patrzył jak mi lekarz "wkłada coś tam na dole" haahha
W późniejszym etapie może wezmę córkę :)
 
reklama
Dziewczyny po prenatalnych, jakie wyszło wam ryzyko trisomii 21? [emoji848]
IMG_20191031_105830.jpeg
 
Do góry