reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tutaj chwilę cię nie ma i masz co czytać [emoji2957][emoji16][emoji16][emoji16]Ciekawe ile z nas będzie miało większe dzieci ?:) Na ostatniej wizycie maleństwo było też większe. W pierwszej ciąży miałam tak samo i Core urodziłam 4100 gram.Dokładnie [emoji3590]


Moj syn na prenatalnych był starszy o kilka dni. Jakos 2 tygodnie przed terminem na usg wychodzilo ponad 3.5 kilo. Balam się że jak dojde do terminu to będę rodzila ogromne dziecko. Syn urodzony tydzien po terminie mial 3.5kilo i 52cm więc taki standard :) usg nie jest w stanie dokładnie wyliczyć;)
 
reklama
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]
Wierzę że na strachu się skończy i urodzisz zdrowe dzieciatko. Tego Ci życzę!
 
Moj syn na prenatalnych był starszy o kilka dni. Jakos 2 tygodnie przed terminem na usg wychodzilo ponad 3.5 kilo. Balam się że jak dojde do terminu to będę rodzila ogromne dziecko. Syn urodzony tydzien po terminie mial 3.5kilo i 52cm więc taki standard :) usg nie jest w stanie dokładnie wyliczyć;)
Ja w dniu porodu miałam usg o wyszło ze syn wazy 3,5 a urodził się 4 kg:) taki mały wielkoludek był.... usg to odbicie i może czasem zawodzić...
 
Mocno trzymam kciuki kochana [emoji8]
A ja jutro mam biopsje szpiku i modle się aby poza białaczka nie przyczepiło się gorsze gow...o.
13.11 prenatalne. Teraz tylko przetłumaczyć sobie i się wyciszyć. Boże… Jakie to wszystko trudne.

Czytam o tych testach papa i powiem wam że sama nie wiem co robić… Pewnie zrobię już dla świętego spokoju ale jak wynik nie będzie dobry to będę się starała nie brać tego w 100% do siebie.
 
Dziewczęta, już za tydzień kolejna wizyta :) gin nakazał przed samą wizytą zrobić pappa. Czyli co, iść w poniedziałek? Nie wiem dokładnie ile czeka się na wynik a fajnie jakbym na wizycie już go miała to by mi objaśnił co i jak. Czy może pójdę jutro to wtedy do środy już będzie na pewno wynik? Nie wiem właśnie czy to ma aż takie znaczenie kiedy mi tą krew pobiorą...
 
reklama
Dziewczyny.. moja córeczka niechcący (nieświadomie) kopnęła mnie w brzuch - a raczej na niego naskoczyła. Na wysokości pępka - nie boli ale czuje, że jest to miejsce bardzo obolałe. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale to za wysoko jeszcze na dzidziusia prawda? (9+6tc).
 
Do góry