reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Myślę, że jeszcze za wysoko ale specjalista nie jestem [emoji4]
Dziewczyny.. moja córeczka niechcący (nieświadomie) kopnęła mnie w brzuch - a raczej na niego naskoczyła. Na wysokości pępka - nie boli ale czuje, że jest to miejsce bardzo obolałe. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale to za wysoko jeszcze na dzidziusia prawda? (9+6tc).
 
reklama
Dziewczyny.. moja córeczka niechcący (nieświadomie) kopnęła mnie w brzuch - a raczej na niego naskoczyła. Na wysokości pępka - nie boli ale czuje, że jest to miejsce bardzo obolałe. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale to za wysoko jeszcze na dzidziusia prawda? (9+6tc).

Dzidziulec jest jeszcze nisko. Mam 12+2tc wczoraj na usg lekarz badał mnie usg bardzoo nisko!
Mój młody też ciągle "kręci się blisko brzucha", może nie kopie ale jak leżę to opiera się plecami a zanim dobrze się wpasuje to wierci się mało delikatnie! Wry
 
Ponawiam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi A mój lekarz ma urlop[emoji21]
Dzień dobry[emoji4]
Dziewczyny a czy któraś z Was miała ból podbrzusza przy siusianiu? Ja od 3 dni ma.m ten ból ciężko bo opisać ale pojawia się zawsze jak usiądę i "pre" żeby się załatwić.
 
Dziewczyny.. moja córeczka niechcący (nieświadomie) kopnęła mnie w brzuch - a raczej na niego naskoczyła. Na wysokości pępka - nie boli ale czuje, że jest to miejsce bardzo obolałe. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale to za wysoko jeszcze na dzidziusia prawda? (9+6tc).
Dzidziuś wtedy chowa się bardziej w podbrzuszu (okolica łoniaków ;))
 
Dziewczyny.. moja córeczka niechcący (nieświadomie) kopnęła mnie w brzuch - a raczej na niego naskoczyła. Na wysokości pępka - nie boli ale czuje, że jest to miejsce bardzo obolałe. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale to za wysoko jeszcze na dzidziusia prawda? (9+6tc).
Raczej niżej :) mój 2 latek po piersiach i brzuchu mi chodzi tyle razy dziennie że pod koniec dnia czuje się jakby przejechana walcem [emoji23] i łokcie mi wbija i głową się rzuca... Ma szczęście że go kocham dziad mały [emoji1787][emoji7]
 
Ponawiam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi A mój lekarz ma urlop[emoji21]

A nic poza tym Ci nie dolega? Ja taki ból pęcherza przy parciu miewam przy stanie zapalnym pęcherza (a mam co jakiś czas) ale miewam też dodatkowo pieczenie..
Pij dużo, dodatkowo sok z żurawiny, albo i samą żurawie.
Urosept na bazie żurawiny jest, w poprzedniej ciąży non stop lykalam.
Mam nadzieje, że żadne zapalenie Ci się nie rozwinie..

Dodatkowo z takim bolem pęcherza możesz iść do rodzinnego lekarza
 
A nic poza tym Ci nie dolega? Ja taki ból pęcherza przy parciu miewam przy stanie zapalnym pęcherza (a mam co jakiś czas) ale miewam też dodatkowo pieczenie..
Pij dużo, dodatkowo sok z żurawiny, albo i samą żurawie.
Urosept na bazie żurawiny jest, w poprzedniej ciąży non stop lykalam.
Mam nadzieje, że żadne zapalenie Ci się nie rozwinie..

Dodatkowo z takim bolem pęcherza możesz iść do rodzinnego lekarza
Z tego co wiem bo tez miewam stany zapalne ani furaginy ani uroseptu w 1 trymestrze nie wolno brac dopiero w 2 gim
 
reklama
https://mamaginekolog.pl/badania-prenatalne-sa-dla-kazdego
Znalazłam listę lekarzy z certyfikatem, wstawiam wam cały artykuł.
Mój lekarz niejest na liście. Sprawdzał crl, nt, kość nosową i główkę. Nie sprawdzał narządów, na to przyjdzie czas na połówkowym. Gdyby coś wyszło nie tak to na pewno bym szukała potwierdzenia u specjalisty od usg z tamtej listy
 
Do góry