reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dla
Pocieszna napisze z moja kuzynka która jest obecnie w 9 miesiącu jakiś miesiąc temu potknęła się i upadła bokiem. Pojechała szybko na IP bo jej ciśnienie podskoczyło z nerwów i ja przebadali i dzidziusiowi nic się nie stało. Także myśle ze na tym etapie u Ciebie tez raczej możesz być spokojna.
 
reklama
Ale mnie nie boli pęcherz tylko podbrzusze jak pre by skorzystać z toalety. Nie wiem jak to inaczej opisać [emoji4][emoji4][emoji4]
A nic poza tym Ci nie dolega? Ja taki ból pęcherza przy parciu miewam przy stanie zapalnym pęcherza (a mam co jakiś czas) ale miewam też dodatkowo pieczenie..
Pij dużo, dodatkowo sok z żurawiny, albo i samą żurawie.
Urosept na bazie żurawiny jest, w poprzedniej ciąży non stop lykalam.
Mam nadzieje, że żadne zapalenie Ci się nie rozwinie..

Dodatkowo z takim bolem pęcherza możesz iść do rodzinnego lekarza
 
Z tego co wiem bo tez miewam stany zapalne ani furaginy ani uroseptu w 1 trymestrze nie wolno brac dopiero w 2 gim
Furaginum na pewno nie.
Urosept przepisal mi ginekolog w 7t+3 (sprawdziłam w książeczce :))
W 1ciazy od 26tc do samego końca profilaktycznie.
Wiadomo,lekarzem nie jestem. Napisałam co lykalam ja :)
 
Ale mnie nie boli pęcherz tylko podbrzusze jak pre by skorzystać z toalety. Nie wiem jak to inaczej opisać [emoji4][emoji4][emoji4]
Może wina ułożenia macicy :) ja czuję, (albo czułam jeszcze nie dawno, bo właściwie teraz wstaje w nocy po kilka razy siusiu, jak mam pełny pęcherz, że mi coś tam uciska.
Potem wiadomo wszystko do góry się podniesie a później znowu zacznie się ugniatanie wszystkiego :)
 
Dzięki, tak myślałam, że nic się nie stało dzidziusiowi bo na wysokości pępka nie na prawa go jeszcze tam być :) Ale skubana ma cel bo do teraz leżę i mnie pobolewa to miejsce. Ma niby 17 miesięcy a już wazy 13,5 kg :)
Ale mnie nie boli pęcherz tylko podbrzusze jak pre by skorzystać z toalety. Nie wiem jak to inaczej opisać [emoji4][emoji4][emoji4]
A wzdęcia masz? Bo jak ja mam problem z wypróżnieniem to później nawet jak tobie siusiu to mam takie dziwne parcie, niby boli a może jednak nie.. takie na maxa dziwne uczucie. Może masz tyłozgięcie macicy? Taki „ucisk” „nacisk” na kręgosłup co powoduje taki tępy ból? Nie wiem powiem Ci szczerze, może tak jak piszą dziewczyny - pęcherz? Ja wiem sama po sobie tak jak wyżej pisałam - jak nie pójdę do wc kilka dni to mnie cały brzuch boli. A że mam tyłozgięcie macicy, to ucisk na kręgosłup też nie jest mi obcy i wiem, że to potrafi dezorientować na maxa. Jak masz tak kilka dni to może lepiej rodzinny?
 
reklama
Do góry