reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja codziennie rano przy kawie nadrabiam zaległości, potem w ciągu dnia staram się zaglądać. Jednak czasem jak zrobię za dużą przerwę to zanim wszystko przeczytam, to połowy zapomnę [emoji85]
Jestem na zwolnieniu to na plus, mam 2latka w domu to na minus posiadania wolnego czasu [emoji16]
Mam to samo, jak sobie narobię dużo zaległości to potem niby wszystko przeczytam i jestem na bieżąco, ale większości rzeczy nie pamiętam. [emoji85]
Ja czytam jak karmie corke cycem, bo wtedy leze albo siedze i mam chwile czasu [emoji23][emoji23][emoji23]
Super, a w jakim wieku jest Twoje dziecko? [emoji4]
Dziękuję [emoji170] ja dopiero w ciąży zaczęłam mieć takie częste. Wcześniej to jedna fora dwie rocznie.
A co do Twojego pytania to ja pracuje w domu i też zazwyczaj niewiele bo mam własną działalność. Czytam forum w międzyczasie codziennych zajęć. Mój synek nie usiedzi na miejscu dłużej niż 5 minut więc jak przynosi kolej a zabawkę to coś odpisze, jak robię obiad to coś odpisze... Jakoś idzie :)
Ja w poprzedniej ciąży miałam tak samo. Przez pierwszy trymestr miałam non stop migreny lub 2-3 dniowe bóle napięciowe, potem dzień przerwy i zabawa od nowa. Na szczęście po 4 miesiącu się wszystko uspokoiło.
 
Dziewczyny powiem Wam, że posty piszecie z prędkością karabinu maszynowego [emoji85]
Nie nadążam z czytaniem, jestem teraz na bieżąco, ale nie daj Boże jeden dzień sobie odpuszcze z czytaniem to ledwo nadrabiam zaległości. [emoji1]
Czytacie wszystko jak leci czy czytacie wybiórczo? A do tych dziewczyn, które są na bieżąco i dużo się udzielają mam pytanie jak znajdujecie czas na forum? Bo ja mam wrażenie, że mi dokumentnie na wszystko brakuje czasu [emoji6]
Czytam wszystko. Są weekendy, że wcale nie mam czasu i wtedy nadrobienie to nie lada wyczyn. W tygodniu od rana systematycznie wchodzę na forum do czasu powrotu mojej córki. Potem wieczorem czytam co u Was i jak córka pójdzie spać już poświęcam czas mężowi
 
Dzień dobry[emoji4]
Dziewczyny a czy któraś z Was miała ból podbrzusza przy siusianiu? Ja od 3 dni ma.m ten ból ciężko bo opisać ale pojawia się zawsze jak usiądę i "pre" żeby się załatwić.
 
Też urodziłam synka z hipotrofią. 42 tc 2700g 50 cm

Ja byłam na patologii ciąży. Moj gin prowadzący w 35 tyg na usg zauważył że za mały jest. Potem 4 dni leżałam, wypuścili mnie i potem kontrola po tygodniu i znów na patologię ciąży. Tam przy ktg zaczęło brzydko skakać i mówili że musi być cc tego samego dnia.

Dziewczyny powiem Wam, że posty piszecie z prędkością karabinu maszynowego [emoji85]
Nie nadążam z czytaniem, jestem teraz na bieżąco, ale nie daj Boże jeden dzień sobie odpuszcze z czytaniem to ledwo nadrabiam zaległości. [emoji1]
Czytacie wszystko jak leci czy czytacie wybiórczo? A do tych dziewczyn, które są na bieżąco i dużo się udzielają mam pytanie jak znajdujecie czas na forum? Bo ja mam wrażenie, że mi dokumentnie na wszystko brakuje czasu [emoji6]

Jak znajde tulko chwilę lub jestem w aucie autobusie lub pociągu.
 
A która z dziewczyn pisała, że nie ma objawów i dla spokoju idzie dzisiaj do lekarza? Nie mogę znaleźć tego wpisu
ja ide dzis ale z dwoch powodow: jeden to taki, ze mialam jeden taki bol kilka dni temu, ze bolal mnie krzyz i bardzo jakby oba jajniki i dol brzucha a z drugiego powodu, bo na prenatalnych lekarz zmierzyl przeziernosc i ocenil narzady itp a powiedzial, ze kosci nosowej nie moze moze okreslic ze wzgledu na zle usg...i sie stresuje
 
reklama
Do góry