reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
U mnie USG prenatalne 4.11. Dziś u mnie 11+2 i dzwoniłam się zapisać wkoncu. Całe 1,5 tyg czekania. Mam nadzieję że szybko minie i będzie wszystko ok. Spijcie dobrze. Dobranoc
 
Usg genetyczne + papp-a mam zrobić między 11 , a 13 tc.
Dzisiaj jest 9+6 i jutro dziwnie do enel med aby się zapisać.
Nie mam pojęcia jakie to koszty bo cennika bie widzę :/
Gdzieś czytałam że USG koło 200-250 zł i papa podobnie więc w sumie około 500zł. Pewnie cena jest różna w zależności od przychodni, placówki.
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór przyszłe Mamy!
Właśnie odkryłam to forum i stwierdzam, ze to prawdziwa skarbnica wiedzy. Szczególnie dla osoby takiej jak ja, która jest w ciąży 1 raz :) Obecnie zaczęłam 10 tydzień. Termin na końcówkę maja. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego wątku ;)
Witaj :)))
 
Co do ceny to powiem wam ,że nie wiem jak u mnie na mieście , ale moja doktor za USG prenatalne bierze 250. Wizyta normalna 150 z USG. A wczoraj wzięła ode mnie tylko 150 zł. Byłam w szoku , bo pamiętam jak w pierwszej ciąży płaciłam. Widocznie mnie polubiła [emoji16]. Ale w sumie 2 lata już do niej bardzo często chodzę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wcześnie rano. Ja dziś wizytuje. A rano na badania krwi do endokrynologa. W nocy po siusiu miałam okropne klucie podbezusza przez chwilę ale zgielam nogi i przeszło.

Milego dnia
 
Do góry